Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyennek, mekkorán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyennek, mekkorának kepzelitek el egy fiú péniszét mielőtt látjátok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy csalódtok ha pl. 3-4. randin lefekszetek egy helyes fiúval, aki bejön nektek, viszont kiderul hogy kicsi a pénisze?( és metélt is) 20/f

2020. aug. 30. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyennek. Akkor van csalódás ha nem tud kielégíteni, ha ezt 3-4. randiból sem tudja megugrani akkor meg pláne.
2020. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Magát a farkát sosem képzelem el milyen lehet, sokkal inkább azt, hogy adott esetben mit csinálnék vele/milyen lesz vele a szex.

A kicsi relatív, de inkább egy kisebb, amit jól tud használni, mint egy nagy, aminél a tulajdonosa azt hiszi, hogy elég ha kétszer bedugja és már síkítva élvezek tőle, adott esetben talán még fájdalmas is.

Körülmetélttel még nem volt dolgom, de abszolút nem lenne hátrány, bár ilyen esetben nem bánnám, ha a pasi picit az elején irányítana, hogy mit hogyan, aztán úgyis hamar belejövök a dologba. :)

2020. aug. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Használni tudja az a lényeg.
2020. aug. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igen szoktam ezen gondolkodni
2020. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam elképzelni.
2020. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért csak zavar egy kicsit, ha egy magas, jóképű férfivel kavartok, akihez nagy, kemény péniszt képzeltek, kiderül, hogy kicsi, vékony és puhány farka van, nem? Nekem volt ilyen esetem, a csaj elmondta finoman, hogy azt hitte, nekem biztos jó nagy farkam van, és órákig bírom majd döngetni.. Hát egyik sem lett igaz.
2020. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Soha, még egy pasinak sem képzeltem el, hogy a farka milyen lehet. Inkább azt, hogy hogyan szexelnénk.


Ettől függetlenül volt már olyan, hogy a nadrágja dudorodása alapján elég méretes szerszámot sejtettem, de mikor eljött a tettek ideje, kiderült, hogy kimondottan kicsi van neki, csak a zacsi meg a golyók hatalmasak 😅

2020. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért metélt?
2020. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!