Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak hogy tudnak érzelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy tudnak érzelem nélkül szexkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elválasztani a kettőt a szex nekem érzelmekkel jár, de én mondjuk lány vagyok
2020. szept. 1. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Úgy hogy a férfiak így "működnek" a szexuális ingerek beindulnak érzelmek, szerelem nélkül is a férfiak többségénél (kevesebb az aki csak "szerelemből" tud). Biológia és pszichológia, de hosszabb rá a válasz mint két mondat.
2020. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

nem minden fiú ilyen, én nem élvezem az érzelem menteset, egyszer próbáltam, mert összejött és életem legrosszabb szexe volt.

Akiket ismerek, hogy így szexelnek, egy dologban nagyon megegyeznek: nem volt még sosem rendes, kiegyensúlyozott, jól működő kapcsolatuk. Vagy olyanok, akik nem kellenek senkinek hosszú távon

2020. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
#2-es az állításod második felét cáfolnám... volt rendes kiegyensúlyozott kapcsolatom, teljesen rendben volt minden, de attól még d.gni is szeretek :) van aki ilyen, van aki olyan, nem vagyunk egyformák. Attól még nem lesz rosszabb ember valaki, hogy csak szimplán az élvezetek kedvéért (de szimpátia alapon) nagyromantikus jelenet, meg járunk együtt 3 hónapig előtte nélkül is szereti a szexet.
2020. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig rendben van, hogy szerelem meg ilyen hatalmas érzelmek nem kellenek, de azért legalább vonzalom, az sem? Legalábbis ahhoz, hogy ne csak sima dugás legyen, hanem valóban mindkét fél részére olyan együttlét, amit valóban élvez? Legalábbis nálam, nőként, kell, hogy legalább vonzódjak a másikhoz ahhoz (ne csak szexuálisan, de mint emberhez is), hogy meg tudjam neki adni amire vágyik. Mert szerintem anélkül meg minek...annyi erővel saját maga is elintézheti az ember...
2020. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

A lányok is tudnak így lenni, csak nem mindegyik.

F

2020. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Pont úgy ahogy a nök.

Volt jópàr ilyen partnerem. Nap közben baszott velem, este meg a fèrjével.

Hol vannak itt érzelmek? Egyàltalán miről beszélsz. A nök a legfelszínesebb, legkèpmutatóbb lènyek.

Pont azért hagytam abba a szeretősdit, mert undorom lett attól, hogy jólelkű, jóindulatú fèrjeiket jàtszva nézik húlyènek.

2020. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha látok vagy érzek valami izgatót akkor feláll a szerszám és mehet a buli. Nem kell hozzá érzelem vagy kötődés.


Sőt, a párommal amikor összejöttünk nem akart felállni mert őt tényleg szerettem és túlizgultam a dolgot. Nem akartam neki csalódást okozni és erre rá is ment az első alkalom sajnos. Persze azóta minden rendben.

2020. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Vagy olyanok, akik nem kellenek senkinek hosszú távon"


En nem kellek senkinek hosszu tavon, de en sem tudnek szexelni olyannal, akivel nincs erzelmi kotodes. Valszeg azert is nem kellettem senkinek, mert ilyen "csodabogar" vagyok.


36F incel

2020. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindig vannak érzelmek! Szerelem nincs egyedül. Minden más van! A férfiak is emberek, nem gépek!
2020. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3: de éppen te is írod, hogy vonzalom kell, és a legtöbbször fél óra alatt nincs vonzalom. Nem baj ha rövid egy kapcsolat, de élvezetes.

Az a baj, ha egy pasi/lány egy jöttmenttel összefekszik, csak azért, mert kanos, de még a nevét sem tudja. Ott nincs érzelem, ott csak vágy van, és azok a szexek sosem fognak felérni egy érzelmekkel teli szexszel.

2020. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!