Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is gyakran tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is gyakran tapasztal első randin molesztálást?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert nem megyek el idiótákkal randira. Netes randinál egyértelmű, hogy nyilvános hely (kávézó, cukrászda, fagyizó vagy bármi ahol több ember van) ahol ha nem tetszik a pasas, vagy úgy érzem nem megbízható akkor szépen elköszönök tőle.
2020. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én tapasztaltam.Tökön is rúgtam a pácienst.
2020. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Molesztálást? Ez mit takar konkrétan?
2020. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Priviben elmondhatom.
2020. szept. 1. 18:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki inkább ide hozzászólásban - had tanuljon belőle mindenki milyen hibát nem érdemes elkövetni.
2020. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Ti választotok a legtöbb esetben, szóval talán rossz helyen keresgélsz ha gyakran futsz bele ilyen helyzetekbe.


Ugyanakkor én több olyan sztorit hallottam eddig ahol a csajnak volt azzal baja, hogy a pasi egyáltalán nem nyomult. Szóval lehet nem szándékosan molesztálnak csak nem a megfelelő jeleket adod vagy ő képtelen azokat fogni és így kicsit félrecsúszik a dolog.

2020. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a felszólítás ellenére való lefogás, és fogdosások elég szándékosak...
2020. szept. 1. 18:54
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg az áll a háttérben, hogy a fiúk körében az a téveszme terjeng, hogy ha nem elég rámenősek az első randin, akkor barátzónába kerülnek.
2020. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
#6-os pont az ellenkezőjét hallom gyakrabban, ne bátorítsd már hülyeségre az embereket. Mármint megjelent a képen láthatóhoz "köze sincs" illető (sokkal, de sokkal rosszabbul nézett ki mint képen, +x kg, hiányzó fogak, igénytelen külső, ápolatlanság stb.). A gyakoribb, hogy ül mint a sült hal, úgy kell belőle minden szót kihúzni, nem érzi a helyzetet, majd elköszönés gyanánt böszmén bepróbálkozik "hogy izé szex?". A másik véglet meg nyomul mint a félbolond, fényezi magát mint mekkora sztár, nem veszi észre hogy nem veszik a túloldalt a lapot és hasonló stílusban kinyögi "na megyünk b.ni?".
2020. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7-es leírnád hogy esett meg a dolog, netes randi, avagy honnan volt az ismeretség. Ha netes netes randi akkor mit ígért, nagyjából hol volt a randi (nem pontos helyszín), vagy miért mentél fel hozzá elsőre stb. Nem, nem csámcsogni akarunk a részleteken, s nem is ítélkezni. Iránymutató másoknak milyen hibákat kerüljenek milyen jelek lehetnek - utólag belátva - "vészcsengők" amikor menekülni kell az illetőtől.
2020. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!