Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy pasival, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy pasival, most jutottunk el odáig, hogy szexeljünk, de zavarja, hogy szőrös nekem, viszont én nem szeretném borotválni...most mi legyen? Ez szakítási ok? Ő bezzeg szőrösen hagyhatja? Mert neki szőrös.

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez teljesen ízlés kérdése. Én imádom, ha szőrös a páromnak (nőnek), néhány barátomat viszont ki lehet a világból kergetni vele. Ez sajnos ilyen.
2020. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Akkor ne borotváld, hanem simán vágd rövidre.

Meg add ki neki, hogy ő is visszább vehet a dzsungelből magánál.

2020. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Persze. Neked, mint a férfi alárendeltjének kötelességed a kedvére tenni és örömmel elfogadni őt olyannak, amilyen. Ez a boldog kapcsolat alapvető feltétel.
2020. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak arra gondolok, hogyha tényleg szeretne, akkor elfogadna így...na meg igazságtalannak érzem, hogy nekem borotválnom kéne, neki bezzeg nem kell? Neki is "dzsungel" van ott. Amúgy ő az első akit ez zavar.
2020. szept. 1. 21:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne, akkor nem várna el toled, hogy akaratos ellenére leborotvald. Mond meg neki, hogy neki is szoros. Hogy ha valami, akkor mind a ketten borotvaljatok.
2020. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ez ízlés kérdése. A legtöbb pasinak a csupasz tetszik és bizony akinek ez tetszik, az sokszor igénytelennek látja a szőrös puncit. Tehát meghagyhatod, nem kényszeríthet rá hogy leszedd:D csak ott lesz a fejedben a gondolat hogy neki nem tetszel. Szóval nehéz ügy. Ha ennyire elzárkózol a szőrtelenítéstől, talán jobb, ha még most szakítasz

(Mellesleg nekem pl magamon nem tetszik, igénytelennek tartom a szőrt, a férfi viszont szerintem legyen szőrös, a csupaz farok kiábrándító és nem férfias)

N

2020. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Rákérdezett az első szex előtt, hogy neked milyen?

Ez olyan, mintha elő megmondaná, mi legyen a karácsonyi meglepetése!

Ilyet nem mondunk meg előre! Elmondhatja később, hogy mi a kedvenc fazonja, de akkor sem vagy köteles úgy alakítanod magadat.

2020. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez a sok szőr kérdés mostanában?
2020. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

És mi lenne, ha előjátékként szőrtelenítenetek, akár egymást, pl. fürdésközben? Lehet neked is tetszend csupaszon a puncid.


Ha a szőrtelenítés egyikőtöknél sem opció magán, csak a masikat szeretnétek úgy látni, akkor sajnos finito la musica...

2020. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!