Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok van tabu a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok van tabu a szexben?? Ha igen mi az? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Végbélszex, öklözés, szadomazo. A koromhoz meg semmi közöd, nem ismerkedem.
2020. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Pisi-kaki szex, különböző nem odaillő vagy túl nagy tárgyak feldugása, verés, alázás, chatszex az itteni gyakoris kiéhezett fiúkákkal. A korom ebben a kérdésben nem releváns.
2020. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Anál, öklözés, nagyon durva dolgok (pl hajhúzás, fenékpaskolás még oké), alázás, pisi-kaki stb.. testemre illetve számba élvezés, videóra való rögzítés, vagy csak egy képkészítés, nyilvános helyen szexelés....

28L

2020. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Öklözés, pisi-kaki szex, videó készítés.
2020. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden ami eltér a hagyományostól (igen, az anál is). 20 vagyok
2020. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Durva, véres, gusztustalan dolgok (pl. kaki), videóra rögzítés, alkalmiban óvszer nélkül, animal, idegeneknek meztelen kép küldözgetése.
2020. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, ami jöhet: "normál" szex, aminek része az orál is, az anál nem taszít, de még nem próbáltam, nem biztos, hogy élvezném, de a fantáziám izgatja. Izgalmas helyeken való szexben benne vagyok minden mennyiségben, csak ne legyen (túl) nyilvános hely. A gyengédebb, érzékibb karmolás, paskolás, hajhúzás stb. is izgat, de a tényleges "bántalmazás" már nem. Segédeszközök közül a normális, átlagosak (mind méretben, mind funkcióban) jöhetnek, de mást nem akarok. Olykor némi szerepjáték is jó, vagy pl. ha kikötöz, bilincsel, de nem durván. Ezeken kívül kb. minden más tabu.

Tabu tehát a pisi-kaki, a öklözés, szado-mazo, a képek, videók készítése, emberek előtti szex, hármas, négyes, akárhányas szex, ami több, mint két fő, a túl extrém segédeszközök, a szerepcsere (tehát én nem akarom dildóval dugni a párom.. még az anális izgatása ujjal is taszító nekem).

2020. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!