Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen élmény volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen élmény volt amikor először nyeltétk le a spermát és hány évesen történt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Elég fura íze volt, nem túlzottan kellemes de kibírtam. Azóta sem szívesen nyelem le. 13 voltam
2020. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
#1 Az oszt igen.
2020. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, az akkori barátommal oráloztunk, szerettük egymást és így egyfelől persze jó élmény volt, meg maga a tudat, hogy az első alkalom stb. de maga a sperma nem volt kellemes. Az íze nekem személy szerint borzalmas, és az sem túl gusztusos, hogyha folyik, tapad, ragad mindenhova. Ráadásul ami az arcomon marad, az irritálja kicsit a bőröm, utána egy darabig piros lesz. Emlékszem, sokszor volt, hogy orál után ha az arcomra vagy a számba élvezett a barátom, akkor utána hiába töröltem le szinte azonnal, bepirosodott a bőröm egy kis időre (kb. fél óra), és kimentünk a szobámból, a szüleim itthon voltak, és biztosan látták, hogy piros.. mindig szégyelltem, vajon tduják-e, mit gondolnak. Azóta persze már nem így állok hozzá, és imádom a szexet az orállal és a testnedvekkel együtt, de ettől függetlenül si azt mondom, hogy a spermát nem szerettem meg, sem az ízért, sem az állagát. :)
2020. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
14 voltam, rossz íze volt. Azóta is rossz
2020. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15

Furcsa volt de nem vészes

2020. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
17 önmagában sem rossz, sem jó íze nincs, máshoz nem hasonlítható. Azért egy fél fazékkal nem kellene, de a szexhez hozzátartozik, főleg ha tudod hogy "kié" úgy izgalmas lehet. Egyébként is egyszerűbb mint köpködni össze-vissza.
2020. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, nem volt rossz íze de nem is volt jó.
2020. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, ekkor még elég tudatlan, igazából csak részletekben fogtam fel, hogy mi történik, de az érzés és a tudat, hogy a partner belém enged magából valamit, nagyon izgató volt. Az íze kicsit a sült gesztenyére emlékeztetett, de nem volt valami lenyűgöző. A tudat viszont nagyon mindenért kárpótolt és azóta is így vagyok ezzel, persze már sokkal felkészültebben mint akkor.
2020. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El tudnék viselni egy lányt, aki szeretne már szopni :P
2020. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
17 voltam. Azt hittem, mindet visszaköpöm a farkára, kissé rothadó csatornaszaga volt. (:
2020. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!