Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs rajtam semmi izom és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs rajtam semmi izom és ferfiatlan is vagyok, így hogy szerezzek csajt?

Figyelt kérdés
Viszont szexelni már nagyon akarok. De a sport nagy ellenségem. Meg genetikailag ilyen tipus is vagyok.

2020. szept. 5. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan szerencsés az akinek jók az adottságai. Van aki alig edz.
2020. szept. 5. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdj el edzeni :) hidd el, megéri már csak az egészséged miatt is.

Amúgy meg ha van valami hobbid, vagy bármi akkor azonos érdeklődési körből könnyebb kihozni egy kapcsolatot ( deszkások, gamerek stb).

Amúgy nem mindegyik lánynak a mániája az izmos macsó pasi, szóval van még esélyed, de a minimum hogy jófej és vicces legyél.

Gondolom fiatal vagy, ilyenkor arra is van esély ha bekerülsz egyetemre akkor az idősebb lányok esetleg levadásznak mert "olyan cuki vagy"

Ha meg idősödsz majd egyre férfiasabb leszel, 30 körül megjelennek a 20 éves lányok körülötted csak addig hozz össze egy jó kis egzisztenciát és néz ki valahogy tehát már most kezdj el sportolni.

2020. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy kimozdulj a számítógép elől. Majd mi viszünk neked pinát. Csak azt mondd meg milyen legyen.
2020. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2020. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem jársz judora? Vagy valami másik sport, ami érdekel. És ott még lányok is lennének.

De ez, csak egy tipp volt.

2020. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos öreg vagyok, 28.
2020. szept. 5. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Siránkozz itt, ez biztos rengeteget fog segíteni :D
2020. szept. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28 éves vagy, és még nem izmosodott meg a kezed a sok recskától?
2020. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!