Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai csupasz punci divattal ellentétben én a full szőrösre indulok csak be? Ennek mi lehet az oka? Igényes, ápolt pasi vagyok és a szőrös nőkben is csak az ápoltak jönnek be. De miért van ez szőrös punci mániám?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 02:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert az a szép!
2020. szept. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Van az így.
2020. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk ezzel így..
2020. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is sok időbe került a nejemet rávenni, hogy vazonírozzon csak csupaszítás helyett... De sikerült végül!
2020. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Ennél a kérdésnél különösen fontos lenne az életkor/otok!

Én minden ápolt cuniba megtalálom a szépet, de jobban szeretem, ha csak felül van egy kis "bajusza", mert nem jó nyalás után kutatni a szörszálakat.

47Ffi

2020. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ez ízlés kérdése. Csak az nem értem, mi ebben a furcsa egyeseknek.
2020. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert te nem hódoltál be a mai divatnak.
2020. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nálam pl egy tini kori élmény vezetett ahhoz, h a szőrös jön be nekem is.

Nővéremnek nagyon szőrös volt és ha pl bugyiban v bikiniben volt itthon, elég feltűnően látszott. Meg pár alkalommal meztelen is láttam, nem voltunk szégyenlősek egymás előtt ha úgy alakult.

Azóta jön be jobban a szőrös.

2020. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is a teljes dzsungel jön be. Nincs is könnyű dolgom, mert szinte lehetetlen rávenni a lányokat, hogy ne borotválják magukat 8 évesnek kinéző kislányosra. 31F
2020. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a full szőrösre indulok be, pedig nem vagyok 30 sem.

Azzal magyarázom, hogy a kilencvenes években, amikor kiskölyök voltam, még nagyon sok nőnek láthatóan szőrös volt, és ez rögzült, hogy a felnőtt nők puncija jó szőrös. Na meg gondolom, tudták ezt ősapáink is, és tőlük kaptuk a génjeinket.


#9 Ha nem a divatmajmok között keresgélsz, elég sok nő van, aki csak a párja kedvéért szőrtelenít.

2020. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!