Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexrandi esetén milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrandi esetén milyen kérdéseket szoktatok tisztázni egymással?

Figyelt kérdés
Első egyéjszakásom lesz ma este. Korábban csa kapcsolatban szexeltem. Punciborotválás, fürdés, testápoló, pici parfüm a nyakamra, csinos ruha, ezek meglesznek. Mit kell még tegyek, hogy a pasinak maradandó élmény legyen?
2020. szept. 6. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés

Menetszám

Ott alszik-e

Mi tabu

Mi a kedvence


Ezeket mind tisztáztad?

2020. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát...a menetszámot elég vicces lenne előre kikötni, majd ahogy érezzük. Egyedül azt mondtam neki, hogy hozzon óvszert.
2020. szept. 6. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A menetszám azért fontos, hogy egy menet, s megy, vagy marad, s újabb kör mehet
2020. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nézd, szerintem ilyesmit max a qrvák szoktak kikötni előre.
2020. szept. 6. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Védekezés, felvétel ne készüljön, ottalvós buli-e, van-e valami amit a pasi mindenáron ki akar próbálni (anál stb.) mert nem árt tisztázni egyáltalán ugyanazt és ugyanúgy akarjátok-e.
2020. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de egyejszakas kalandnal miert kell maradando nyomot hagyni a masikban?
2020. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenben a tökéletességre törekszem, ilyen típus vagyok. A tőlem telhető legjobbat akarom nyújtani.
2020. szept. 6. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
#7! Basszus! Hogy én nem tudok ilyen nővel találkozni!
2020. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!