Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok spriccelés nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok spriccelés nélkül elélvezni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Imádom ahogy ujjaz a barátom, ha gyorsan csinálja akkor kb. 15 másodperc alatt elmegyek, ezért mostanában rászólok, hogy picit lassabban csinálja, de akkor is talán másfél percig ha bírom, és kivétel nélkül mindig spriccelek. Már kissé kellemetlenül érzem magam miatta, bárhogy ujjaz mindig spricc a vége. Hogy lehet ez?:(


19L(ő volt nekem az első)



2020. szept. 6. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
😃😃😃😃
2020. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

ja, tök jó lehet, engem nagyon izgatna a dolog, bánná a fene az ágyneműt, bár mint írják is ezt meg lehet oldani.

Én közben még nyelvel is izgatnálak, :)

2020. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elérni a spriccelést? Nekem sehogyse sikerül,,
2021. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!