Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero pasik. Mi lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik. Mi lenne ha leszopna titeket egy shemale akiről már későn derülne ki farka van?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de kivertem egy shemale nőre instán, meddigre elolvastam shemale már ki volt csapolva :( Nagyon cikinek érzem de olyan szép nagy mellei voltak.

2020. szept. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ami megtörtént, az már megtörtént 🤗

amúgy ha másból nem venném észre, lehet ne bánnám 🙄

2020. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom hogy jutottál arra hogy "kivertem rá" és hogy már le is szopna egy shemale....

Egyébként ha csak szórakozásból akkor benne lennék. Összemérném vele a farkam, meg közösen kivernénk egymásnak DE csak akkor ha tényleg csajnak néz ki.

2020. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem létezik hogy nem veszed észre.
2020. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem vettem észre és úgy jött a kérdés így össze, hogy élveztem is volna ha élőben szopik, de mikor megtudtam volna shemale talán elájultam volna. Így is nagyon szar érzés fogott el. Jövő héten tuti inkább a farkamhoz sem nyúlok :(
2020. szept. 6. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Néha bevallom tényleg jók, de nézz rá a nyakára bármelyiknek.. hányinger jön rám amikor meglátom az ádámcsutkájukat, meg a hegyes, férfias állukat.. Bármikor kiszúrok egy ilyet.
2020. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Beperelném nemi erőszakért.
2020. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, így jártam, legközelebb jobban figyelek, vagy nem iszom annyit. Ha előre tudom, hogy nem nő akkor meg nem áll fel, el sem kezdődik a "művelet". Ha menet közben derül ki akkor meg lekonyul és abbamarad a dolog. Ezért vagyok ugyebár hetero, csak a nőkre izgulok, a shemale meg nem az.
2020. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hetero férfiként kiverted a farkadat valakire, aki úgy néz ki, mint egy nő, most mi lesz...
2020. szept. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn simán hagynám magam,lehet mèg büntudatom sem lenne utána..
2020. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Lapocka, te annyira beteg vagy, hogy nem lett volna szabad kiengedni ismét!
2020. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!