Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szoktátok igényelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktátok igényelni a durvább orált, a szopatást, vagy csak magatoktól szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

vegyes.

van aki igényli, a durva szexet, és elvárja hogy egy bizonyos szitnig a férfi igenis legyen erőszakos vele és durva.

Ellenben vannak akik ezt kimondottan utálják, mert nem érzik magukat rongynak, ezért csak akkor csinálják mikor kedvük tartja.

Férfiként azt mondom mindkét típus szerethető :D

2020. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Én kifejezetten nem szeretem az ilyesmi erőszakoskodást.


27N

2020. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

En nem veszem eroszakoskodasnak, mivel ha mar eddig eljutok valakivel, vannak erzeseim iranta es ha ezzel neki is oromet szerzek en nem banom, mert ez engem is izgat. Viszont volt korabban olyan parom, aki nem szerette az ilyesmit (fojtogatas pl a gyengem), ezert nem csinalta. Azt mondta olyan pici vagyok es torekeny, hogy fel durvulni. En ezt is megertettem, nem volt gond belole.

Izlesek es pofonok, en alapbol szeretem az ilyesmit. :)


27N

2020. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen
2020. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat és kedvfüggő, de csak olyannal akiben 100% a bizalom s tudja mikor hogy kell leállni, meddig mehet el.
2020. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán, inkább én csinálom, közben úgyis érezni (vagy mondja), hogyan jó neki. Hajhúzás, a fejem lenyomása még belefér.
2020. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%

En konkrétan imadom mikor a parom jo erőszakosan megszoptat :))

Elegge mocskos egy fantáziank van, kieljuk azokat a mocskos vágyakat... Ami durva mert előtte neki se voltak ilyen vagyai se nekem

.. En konkrétan imádom azt a szexet mikor ő irányít teljesen, magyarul jo keményen.... Mikor meg kötöz, es tiszta kiszolgáltatott vagyok számára.. 2 éve vagyunk együtt imádjuk egymást 100% Bizalom... Úgyhogy én eleve magamtól megyek es szopom le ugy igazán..

2020. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz durva alatt.

Szeretem ha domináns, és érvényesíti az akaratát, meg mutatja mit szeret, de az nem jó ha nem figyel rám, ha fájdalmat vagy kényelmetlenséget okoz.

2020. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!