Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szexuálisan túlfűtött,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szexuálisan túlfűtött,mindig csak szexelne.Hogy lehetne visszavenni a tempoból,ha elhagyni nem akarom?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele erről.
2020. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a kérdés, hogy átlagosan mennyi nap van egy héten, amikor szexeltek?

Mert ha csak szökőévente egyszer, akkor nem vele van a probléma.

2020. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2-nek: Nagyon nagy duma, igazi party-arc!


A nőknek tényleg csak bajuk van... :-)

2020. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

adj neki több ház körüli munkát!

küldd el edzeni stb

fáradjon le!

nem lesz ereje szexelni...

2020. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Van erre egy egészen jó módszer:

Minden nap leszopod, és akkor kevesebbszer fogja felhozni a szex témát.

2020. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Végülis tényleg jó életkörülmények lehetnek Magyarországon, ha egyeseknek az a legnagyobb problémájuk, hogy éppen hová verjék a túlfűtött fa*s.zukat. :-)
2020. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Add nekem
2020. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem én ezt... 1 hétig azzal van tele az oldal, hogy a pasi nem akar annyi szexet, mint a nő. Aztán 1 hétig meg azzal, hogy a pasi több szexet akar, mint a nő.


Szerintem van egy pár fős banda, akik heti váltásban írják ki ezeket a kérdéseket. :D

2020. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Meloval le kell farasztani meg korankelessel.


De amugy meg alkalmazkodj kicsit hozza. Más örülne neki.


Tudom hbez neked olyan mintha kötelező lenne a szex,meg stressz is ha te nem vagy olyan hangulatban.Probalj rahnagolodni es jó móka lesz.


Az is megoldas ha mindig amikor talalkoztok azzal kezded vagy ő maganak h kezzel lerendezi.

2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Adhatunk neked mindenféle ahogy Móricka elképzeli a szexet típusú tippet (sz.pd le, verd ki neki stb.) de ha túl nagy a különbség a libidótokban akkor nincs mit tenni... előbb-utóbb úgyis feszültséget fog eredeztetni a kapcsolatban (ahogy ez már meg is történt), nem passzoltok össze ez van.
2020. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!