Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szexelnétek négerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szexelnétek négerrel vagy ázsiaival?

Figyelt kérdés
ázsiai alatt kínai, japán, thai stb emberkéket értem, nem indiaiakat, meg pakikat.

2020. szept. 8. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

2es vagyok, privikre nem vàlaszolok, itt talàn olvassàtok


2 fekete pasival voltam, egyik csak szex volt, egy albérletbe éltünk, a màsik kapcsolat volt


Nekem nagyon jó tapasztalat volt. Tetszett. Mielőtt Nekem esnétek, nem, nem a nagy...miatt. 29 nő

2020. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ázsiaiak nem tetszenek, ezért nem. A feketék között van nagyon-nagyon-nagyon kevés olyan, aki jól néz ki, és normális is, ilyen férfit nem utasítanék el a származása miatt, ha szingli lennék. Törökkel voltam, a hatalmas arc mögött semmi tudás nem volt.
2020. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Engem csakis fejete férfiak érdekelnek. Egyszerűen nem vonzanak a fehérek, főleg a magyarok nem. A fekete srácokkal viszont mindig hatalmasat élvezek. Mondjuk jó nagy is van nekik.
2020. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Max ázsiaival kavarnék, de esztétikailag igazából a fehérbőrű európaiak jönnek be a legjobban.
2020. szept. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

A négerek annyira nem jönnek be.

Ázsiaival már voltam többször is (kínai,japán). Ja és egy Pakisztáni sráccal volt a leghosszabb kapcsolatom egy afgán-ázsiai után ;)

Mondjuk egyik sem egy gyrosos kategória,egyetemisták mindketten. De én inkább bevállalnék boldogan egy gyrosos morális csődöt mint bármilyen fehér csávót. A hideg kiráz a fehér csávóktól (kivétel az Brit) lehet lepontozni,élvezem ;)

2020. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem akar senki lepontozni...csak azért, hogy élvezd... még mit nem elég büntetés a felsorolt lista a szexpartnereidről :D
2020. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Bár azt pont nem értem hogy miért a Britek... Az egyik legcsunyàbb népség szerintem. Dehàt kinek mi ugye
2020. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!