Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet, és miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Több pasival feküdtem már le de nem élvezem a szexet és orgazmusom se volt még soha szex közben.

Ha maszturbálok akkor azt élvezem és el is tudok élvezni. Tehát magamnak volt már hüvelyi és csikló orgazmusom is.

Béna pasikkal volt dolgom vagy velem van a baj? 24N


2020. szept. 9. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy nekik elmondtad e, hogy neked hogyan lenne jó. Fontos hogy kommunikálj a partnereddel, mutasd meg hogy mit csináljon, és mondd neki közbe ha nem tetszik, vagy tetszik.
2020. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Vagy talán nem kívántad őket eléggé,pláne nem voltál szerelmes,így nem vágytál rájuk minden porcikáddal.Tuti ez volt a gond. ;)

25N

2020. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első két válaszolóval, plusz még kiegészíteném azzal, hogy lehet te szerelmes voltál, de a pasik nem, és ezért nem figyeltek rád oda eléggé.

Szerintem nincs olyan hogy béna pasi, maximum nem tudtok egymásra hangolódni.

2020. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pasik nem figyeltek rád megfelelően.
2020. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Itt az idő hogy olyan pasival légy, akinek te vagy az első, ed kellően odafigyel rad.

Ennyi.

Egyes férfiak gondolatai, betesz, kivesz viszlát...

2020. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd az 5 vàlaszoló megoldja. Ő aztán èrt a nőkhöz.
2020. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Hüvelyi orgazmusra sok nő képtelen, de ha én eddig kinyaltam egy csajt, vagy kézzel izgattam a csiklóját, az tuti el élvezett.

Szóval szerintem igen, béna palikkal voltál eddig.

F

2020. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Vagy netán nem kalandokban kellene gondolkodnod hanem párkapcsolatban ahol egymásra hangolódhattok.
2020. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te is az vagy, aki szerint mindenki szembe jön az autópályán, bakker😂😂

Legyél nyugodt, minden pasi béna, a maszturbálás egyébként is veszélytelen, akkor és úgy csinálod amikor és ahogyan szeretnéd. Neked találták ki.

A kommunikációt és a visszajelzéseket meg abszolút felejtsd el, ha még egyszer véletlenül lefeküdnél egy béna pasival...🤔🤔

2020. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerték a női testet. Nem tudtak úgy feltüzelni, ahogy én csináltam volna, hogy 3 napig remegne a lábad. 🙂 32F
2020. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!