Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok ázsiai vagy néger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ázsiai vagy néger lányt szexre?

Figyelt kérdés
Elég régi vágyam már, hogy szexeljek egy jót ilyen lányokkal. Persze nem egyszerre, hanem külön. Az ázsiai egyelőre jobban izgat és könnyebben hozzáférhetőnek tűnik itt BP-n.

2020. szept. 9. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
rosszlányok... nincs bajom a csajozással, nem is nyeretlen kétéves vagyok, nekem is szerepelt a bakancslistámon de biz' másképp nem igazán fog menni. Mármint néger nő - eleve kevés van, többnyire a néger pasikkal vannak, szóval nem könnyű. Ázsiai (kínai, vietnámi) talán egy fokkal könnyebb (többen vannak = nagyobb esély) de ahhoz is baromi nagy szerencse kell. Ugyebár eleve hogy alkalmi legyen, a másik hogy még azon belül is adott nemzetiséghez tartozó...
2020. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
ázsiaiból ott vannak a turisták igyatok utána megtömöd ugy sem tudnak angolul imádjk a fehér kukit, negrót blaha lujza téren
2020. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

1.Ázsiában

2 Afrikában

2020. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mivel egy igazi faroknak tűnsz leírom, hogy ázsiai huszonéves lány vagyok. Csak hogy 'szenvedj' egy kicsit.. Ilyen hozzáállással garantálom hogy nem fog veled egy nő se szexelni..
2020. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szexkapcsolat.hu ott találsz bármilyen nőt.és ők csak szexelni akarnak fehér férfiakkal.
2020. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 4-es válaszoló: Nem vagyok egy igazi farok. Egy teljesen normálisan megfogalmazott kérdést írtam ki. Nem tudom, hogy kit sértettem meg ezzel. Semmi olyan nem volt benne ami kifacsarta volna bárkinek a lelki világát. Puszta kíváncsiság volt az egész. Ha nem jönne össze akkor se lenne semmi probléma. Nincsen semmi gond a magyar lányokkal, szimplán csak vonz a tudat és a kíváncsiság az ázsiaiak és a feketék felé. Ennyi.

2020. szept. 10. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
4-es kamu hagyjad már valami kövér informatikus szórakozik el ne hidd. mondom váci utca ott vannak jodzsák szólitsd meg őket imádják a cukorrépát
2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
15%

Belegondoltál már abba hogy a legtöbb külföldi prostituált nagy része lehet hogy ember csempészet útján jutott határon túlra? Te komolyan ehhez akarsz hozzájárulni?

Turistával akarsz összejönni? Tudtad hogy Indonézia piros országnak lett kategorizálva a vírus miatt?

Ha mégis találsz valakit valamilyen csoda útján, nem lenne jobb magyarral kavarni aki a tőled kapott pénzt az országban költi el és nemzeti gazdaságban tartja ebben a nehéz helyzetben?

Amúgy meg a fajilag motivált fétisek, “szexuális preferenciák” nem hízelgőek számunkra. “Dehát a fehér kukikat jobban szeretik” nem, a gazdag, öreg kukikat szeretik, akik fél lábbal a sirjukban vannak.

Szóval inkább elégítsd ki magadnak a szexuális vagyaidat, csukd be a szemedet és képzeld el hogy a kívánt nővel csinálod.

Üdvözlettel, egy indonéz lány :)

2020. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a rosszlányok.hu-n nézelődj, de az én tapasztalatom az ilyen vágyakkal, hogy csalódás a vége. Max egy pipa. Ha viszont komoly kapcsolatban gondolkodsz, akkor ázsiaival jól jársz! :)
2020. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Figyeljetek. Egyáltalán nem gond ha nem jön össze. Puszta kíváncsiság. És nyílván nem prosti lenne a cél. Amúgy meg milyen érdekes, hogy fel lehet kavarni az állóvizet egy kib. szott kérdéssel egy anonim oldalon. Se nem volt provokatív, se nem obszcén. De mivel egy kib. szott #metoo világban élünk ahol ha rá nézel a nőre, még te kerülsz szar helyzetbe.
2020. szept. 10. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!