Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan hogy a pasitok tett, mondott valami szemétséget szex közben ami olyan rosszul esett nektek, hogy abbahagytátok?

Figyelt kérdés
ha igen mi volt az, és hány évesek voltatok?
2020. szept. 10. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem a pasim volt, de lerib..ancozott egy srác mert azt hitte milyen izgi így beszélni hogy 'a kis rib...ancom vagy' meg 'jo k...rva vagy' es tarsai. Ott helyben hazaküldtem

A jelenlegi párom a kspcsolat elején szex közben adott egy pofont (nem a semmiből, akor már tudta hogy izgat a durvulás) viszont azt nem tudta, hogy engem ütött meg exem és erőszakolt meg. Előtte élveztem a pofont, azóta viszont nem birom elviselni szex közben. Szegény nem gondolta hogy érzékeny terepre lépett. Én meg próbáltam nem félbeszakítani a szexet de már nem bírtam élvezni utána és leállítottam inkább. Persze utána elmondtam neki hogy ezt inkább ne csinálja, aztán azóta se tette többet

2020. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

(Barátnőm sztorija) Részeg volt. Nem állt fel neki rendesen. Mérges lett, majd azt mondta;

Már a f@szom sem áll fel rád.

2020. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem volt szemétség...párom sok év után, váratlanul szex közben elkezdett csúnyán beszélni. Sose volt nálunk szokás. Nem is szeretem. Meglepődtem, meg hirtelen el is ment a kedvem a stílus miatt. Aztán persze megbeszéltük, hogy ilyen újításokat inkább ne vezessen már be :D
2020. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Furi, emgem meg csajomat kimondottan izgat ha lek@#&rvázom meg le én kis mocskos ri@#&ancozom...
2020. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És olyan nem volt hogy rossz nevet mondott ?
2020. szept. 10. 13:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáljuk ki hármasban. 4éve voltunk akkor kapcsolatban már.
2020. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor leri.bancozott meg kvázott. Nem szóltam, csak kiszáradtam és nem ment a szex... Ő meg békén hagyott.
2020. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis cicim van, ami hanyatt fekve szinte nem is látszik. Akkor pasim egyszercsak: inkább fordulj meg, így lelankad olyan fiús vagy.

Hát kösz bazd+, nem tett ámm be évekig.

2020. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok. Nem írtam, de nyilván ott vége lett. Nem csak a szexnek, a "kapcsolatunknak" is.
2020. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Már 2-3 éve együtt voltunk, mikor szex közben azt mondta, hogy annyira jó vagyok, hogy ha majd megnősül egyszer, akkor legyek a szeretője. Legyen anyád, az!

27N

2020. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!