Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A romjob-nak mi az értelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romjob-nak mi az értelme?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy mit jelent. Csak nem értem, hogy a férfi ezen mit tud élvezni
2020. szept. 10. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod, eszméletlen jó érzés hogy nyálják falják a lyukas és közbe ha veri a farkad az megjobb. Mennyei érzés és kicsit jó hogy úgymond kiszolgáló téged. Én az ennél durvábbat is kedvelem de az mindegy jelenleg
2020. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A romjobnak speciel semmi. A rimjob viszont isteni! :)
2020. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Talán RIM, nemde? :)

A barátom nagyon szereti, és mivel nagyon ápolt és tiszta, kérés nélkül is megteszem neki. Biztos, hogy a fiúknak is erogén zóna, mert néha már csak ettől a kényeztetéstől is feláll neki.

28L

2020. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Bár ilyen barátnőm lenne majd aki olyan mint a 3as.
2020. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!