Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik az a külső tulajdonságo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a külső tulajdonságotok, amit a legszexibbnek gondoltok magatokon és miért?

Figyelt kérdés

Illetve mi az, amit a leginkább szégyelltek magatokon, mert szerintetek ronda?

Fiúk és lányok válasza is érdekel 😊


2020. szept. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

a mosolyom sokaknak tetszett már

a kezemen 2-2 ízületnél a bőr nem annyira szép, de megszokható, nem volt eddig gond vele, de talán az ami csúnya rajtam


F

2020. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rajtam az a legszexibb amikor a barátnőm van rajtam.
2020. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legszexibb rajtam a .... Semmi. Csúnya vagyok.
2020. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 azt nem hiszem, még legrondább embereken is lehet találni valami szépet szerintem.
2020. szept. 10. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Magas vagyok, és széles vállam van, amire büszke vagyok, és mások is pozitív visszajelzést adtak erre. F
2020. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mosolyom, hajam, mellem, fenekem, ezeket szeretem.


A fogsorom szabályos (igaz szabályozva volt), hosszú dús hajam van, viszonylag nagy melleim és kerek fenekem.

A hasamat nem szeretem, mert nem lapos, bár rajta vagyok.

2020. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legszexibb a farkam.Legrondább a fejem.
2020. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsőről fogalmam sincs, de tényleg. Amit hallani szoktam, hogy a mosolyom jól áll és néhány lánytól, hogy helyes vagyok.

Ami még tetszett, amikor volt rajtam egy kis izom.


Ami nem tetszik, hogy lett egy kis pocim és szerintem alapvetően nem vagyok helyes.

2020. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, görbe az orrom, pocakom van, egyik szemem üveg (baleset) hát komolyan gondolkodom mi jót lehetne írni, de nem nagyon megy. Szerintem eléggé legalja férfi vagyok :)
2020. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!