Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszti után ugyanúgy kívánjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti után ugyanúgy kívánjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Ha pl napközben akár többször is masztiztok, este ugyanúgy kívánjátok a szexet?

L


2020. szept. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pasiként én nem.
2020. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze:) Ezzel nincs gondom.F
2020. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam a szex nem csak ezektől függ

van olyan, hogy napokig nem nagyon vágyom rá, van amikor maszti után már nem vágyom rá és van olyan is, hogy 1-3 menet után (ami nálam nem 5 perces rövid menet!) még 4-5 maszti is lesz aznap, mikor általában más napokon olyan 1-3 maszti elég


szóval sok tényezős ez a dolog


F

2020. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ.. volt olyan párom, hogy ha megéreztem az illatát egyből kedvem támadt, nem számított, hogy volt-e maszti előtte :D
2020. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, tűzoltásnak csinálod nem azért hogy lestrapáld magad az esti móka előtt.
2020. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A maszti egyik célja, hogy csökkenjen bennem a szexuális vágy. Szóval a válasz: nem.
2020. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem masztizok, hogyha tudom hogy együtt leszek vele 😄
2020. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!