Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan férfi, aki 30-35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, aki 30-35 évesen is a szüleivel él, elveszítheti még valaha a szüzességét nővel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Hát nálam biztos nem lenne esélye.

De ez csak rajtad múlik, ha vársz a csodára nem fogod elveszíteni a szüzességed.

2020. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a prostikon kívül nem létezik olyan nő a földön, aki lefeküdne velem.
2020. szept. 12. 17:30
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy, hogy a szülei házában él, és amúgy teljesen független anyagilag, képes magára főzni, mosni, vagy pedig a tipikus anyucipicifia.

Bár ha 30-35 évesen még nem volt nővel, akkor tuti valami nem stimmel.

2020. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha összeszedi magát és elballag egy prostihoz akkor igen máskülönben igen pici rá az esély
2020. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Senki. Főleg nem a gyakorin.
2020. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

32 evesen koltoztem el otthonrol.

Miert?

25 eves korom ota dolgozom 7 ev alatt hitel nelkul vettem egy megyei jogu varos, kertvarosi reszeben kertes hazat, autot.

A mostani bnommel 28 eves korom ota vagyok egyutt.


Valo igaz, kellemetlen volt az utolso par ev, de hitel nelkul van hazam, nem tartozok a banknak 60 eves koromig.


Ennyire egyszeru :)

2020. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Mi az hogy elveszítheti e nővel? Fiúval is elveszítheti ha akarja
2020. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, olyan ez a dolog, mint egy áttétes rák, amiből nem lehet kigyógyulni. Akár fél millió forintot is fizetnék azért, hogy egy nő rám szánjon egy éjszakát teljesen figyelmen kívül hagyva azt, hogy hol lakok.
2020. szept. 12. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Itt az ami téged gátol a szexben az saját magad vagy. Meg kellene tanulnod az ismerkedés "szabályait", el kellene járnod felszedni csajokat. Nem feltétlenül kell hazavinned őket.

Te azon picsogsz hogy valamikor majd, pedig már rég bele kellene csapnod a lecsóba.

2020. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A múltammal és hátteremmel nincs az az Isten, hogy egyetlen nő is kikezdjen velem. Még a halál is jobb opció.
2020. szept. 12. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!