Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadott a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott a pasik többségénél ha egy alig nagykorú lány még eléggé bulizós és ribis életet él?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert elég gyakran bulizok és szexben is szeretem a változatosságot a partnerek terén,szeretek kísérletezni és új dolgokat is kipróbálni.

Az étvágyam is szerintem kicsit több a korombeli lányok többségénél.

A korom ellenére már sokmindenben volt eddig részem a szex terén,többes szex is már volt párszor.

Nem gondolom hogy ezeket szégyellnem kellene viszont érdekelne hogy a pasiknál ezek mennyire elfogadottak,bejön nektek vagy zavaró és elítélitek?

A többségnek bejövök és magamat is szebbnek tartom az átlagnál amit ha úgy hozza a helyzet kiszoktam használni.


2020. szept. 12. 21:37
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
77%
Egy körre ki tudok egyezni a fentiekkel.
2020. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Inkább most mint 40 évesen. Viszont így még nem nagyon érdemes komoly kapcsolatot kialakítani neked.
2020. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
lyuknak ez is jó, de nem nekem, mivel nem dugok random r1b1kkel
2020. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban számomra nem lenne elfogadható, ha a barátnőm "ribis életet" akarna élni és mással is le akarna feküdni, mert akkor nem kellene vele a kapcsolat.
2020. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellene ilyen "nő" kapcsolatra.
2020. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Kapcsolatra semmiképp nem kellenél.
2020. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexben biztos jó leszel sok mindenkinek, de komoly kapcsolatot tényleg fölösleges kialakítanod.

F

2020. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Barátság extrákkal simán menne. Imádom a ribi(s) tiniket!

48Ffi

2020. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Alig nagykorú" = 17-21 év közötti ha jól sejtem. Szerinted a korosztályod mit csinál, mi tölti a fő érdeklődésüket ha nem a bulizás, meg a csajozás? 😃 Szóval vonzó leszel nekik, meg akarnak majd dugni bár ezt szerintem te is tudod.
2020. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eltudnám fogadni. Feltéve ha ő is elfogadja, hogy nekem általában több csaj is van tartalékba,akikkel szex is van, meg néha talizunk is. Plusz néha becsúszik partykon is valami lány.
2020. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!