Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki alkalmatlan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki alkalmatlan a szexre?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, sajnos még nem volt senkim. Az szokott az eszembe jutni hogy mi van ha nem tudok szexelni. Lehet túlgondolom már ezt az egészet, de azon is szoktam agyalni, hogy ha lesz barátnőm de nem lakunk együtt akkor milyen ritkán lehet összehozni a szexet.

Nálatok nekem okoz gondot az hogy tudjatok szexekni? hogy mindekettőtöknek legyen hozzá kedve, és ideje.


2020. szept. 13. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Van. Pl. én

37N

2020. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Van
2020. szept. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Vannak sokan, de mégis csinálják.
2020. szept. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pl.Te
2020. szept. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Túlgondolod. Ha ràtalàlsz a szerelmedre, igy is tűzbe esel valahànyszor intimebb a közeg. Ha màr àll a bré, nincs màs dolgod erősen lesarkitva, mint bedigni, és ki be huzogatni.
2020. szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van. A pasik 90%-a. Sajnos...
2020. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok alkalmas rá. 38F
2020. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl az idén egy csajjal dugtam csak, az is inkább kudarc volt. Volt már másik 7 partnerem előtte, de az idén annyira nem akar összejönni semmi, hogy kezdek begolyózni, mert nagyon kanos vagyok. És az a baj, hogy én is félek, hogy nem teljesítek majd jól, ahogy ez korábban többször is megtörtént.
2020. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kanossàg, meg félelem akkor menjetek rosszlànyokozni egyet, pàrat. Ott nincs kudarclehetöség
2020. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!