Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,hétvégén többet szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,hétvégén többet szexeltek,masztiztok mint hétköznap? Kiegyensúlyozottabban mentek dolgozni vagy suliba hétfőn ha vasárnap volt szex vagy maszti?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor masztizok amikor kedvem tartja.

Ha van szex vagy maszti akkor jobb lesz a hangulatom is.

2020. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1#

Én minden nap mosolyt csalnék az arcodra😀

2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindennap masztizom
2020. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen - ha dolgozol hétköznap, akkor nem mindig van idő mindenre, szóval hétvégén dupla adag :)
2020. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden nap csinalom, nem ettől függ.
2020. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, nyugodtabb vagyok másnap, ha masztiztam.

Ha szexelhetnék is, még kiegyensúlyozottabb lennék.

2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kolléganőmön 2 dolgot veszek észre: mikor piros napok vannak (mondjuk azt az egész cég észreveszi), meg amikor megdugja rendesen előző este a barátja. Olyankor egy tünemény, mindenben segít, kedves, és a munkáját is jobban végzi.
2020. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mostanság eléggé depis a hangulatom, úgyhogy végezek egy tesztet, a mai nap folyamán ötször fogok masztizni orgazmusig.

18/L

2020. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy minden nap megtehetem, de néha visszaemlékszem a gimis koromra, amikor kollégista voltam szobatársakkal.

A hét folyamán nem lehetett szó semmiről, viszont amikor péntek délután hazaértem, ledobtam magam az ágyba, és ez volt az első programom. Volt, hogy már a vonaton ülve arról fantáziáltam, hogyan fogom csinálni. 👅💦 (Tényleg!) Hétvégén pedig minden nap megtettem, gyakran órákig, mert úgy éreztem, a hét fáradalmai után megérdemlem ezt a kis kényeztetést.

Abban az időben a legtöbb korombelinek már javában volt partnere, én még szűz voltam, de ez persze nem jelentette azt, hogy nem vágyom valami kellemesre. Most is, ha tudom, hogy nehéz nap/vizsga előtt állok, akkor rengeteget segít. Oldja a feszültséget, relaxálok közben, és persze miután minden felhajtásnak vége, akkor is egy kis kényeztetéssel jutalmazom magamat.

21/L

2020. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!