Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítani kéne ha nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani kéne ha nem akar kinyalni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a pasimmal, én mindig leszopom ő viszont nem akar kinyalni. Mondtam már neki hogy én szeretném, de nem érdekli. Nincs egészségügyileg semmi bajom, nem lehet az az oka. Ebből sok veszekedés is van.

Ti szakitanátok ezért?

22l


2020. szept. 14. 10:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod...
2020. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Miért vagy még mindig vele? Én már első együttlétkor kinyaltam az exemet.
2020. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Első körben mondd neki hogy nem szopod le többet. Ha ez sem segít akkor lapátra vele.
2020. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

2-es


Talán mert szereti, kedveli, vonzódik hozzá, stb. csak épp nem hajlandó kinyalni? Hm?


Bírom, amikor az emberi viszonyokat, kapcsolatokat ilyen faék egyszerűségűnek látják egyesek.

2020. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Már az első 1-2 hónap alatt ezt kellett volna tenned, mikor közölte, hogy nem érdekli, hogy te élvezed-e az együttléteket...
2020. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyértelműsítek:


Talán mert szereti, kedveli, vonzódik a pasihoz, stb. csak az épp nem hajlandó kinyalni?

2020. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vágysz rá és az érzelmeid nem annyira mélyek akkor lépj tovább és keress olyat aki mindenben megfelel számodra. Nagyon sok férfinak mint nekem is alap a nyalás, de van aki nem szereti.

F

2020. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Én megvagyok nélküle, ezért nem érdekel, hogy a kapcsolatunkban csak adom az orált. Nem szereti, hát ez van...
2020. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

8# végre egy korrekt hozzáállás. Sajnos ritka az ilyen

👍👍

2020. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

1 Bármi lehet szakítóok, amit annak érzel. A te kapcsolatod, nem másé.

2 Jó érzésű ember nem vár olyat a párjától, amit az nem csinál szívesen. Ha nem akar nyalni, akkor nem akar, és kész. Neked kell érezni, hogy hosszú távon kielégítő lesz-e így a szexuális élet illetve látsz-e reményt, hogy másképp legyen.

2020. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!