Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány prostival voltatok eddig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány prostival voltatok eddig?

Figyelt kérdés
én olyan 20-25 de mind olyan undorral csinálta, most mennék de annyira nincs kedvem így
2020. szept. 14. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

én 0 prostival, nem is tervezek ezen változtatni

nem nehéz csajozni, igaz fizetni a p1n4ért könnyebb, mint normálisan elbeszélgetni, vagy foglalkozni mellette 1 lánnyal

2020. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nehéz? neked lehet nem, de nekem lehetetlen és tényleg mindennel próbálkozom barmilyen lánynal, de sehogy nem jon össze, de nemcsak szex csók se, amúgy 28/F vagyok
2020. szept. 14. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

én csak online ismerkedem és heti 1-3 között van lehetőségem, igaz nem mindig egyedülálló lánnyal...


élőben a személyiségemmel is simán feltudok szedni csajt, de általában neten hamarabb megnyílnak és elég sok dologról tudunk beszélni, vágyakról is


ha normális vagy és beszélgetsz neten normálisan, akkor simán lehet

mondom úgy, hogy sokszor perverz módon nyitok beszélgetést és elég sok esetben a lányok mondják, hogy beszéljünk máshol, mikrofon, képcsere stb...

2020. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
100-120
2020. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 ez komoly? volt valami nemi bajod. csak azért kérdem mert én tartok ettől
2020. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egynél voltam. Megtanított csókolózni, picit szexelni. Vénszűzként szükséges volt. Onnantól kezdve csak gyönyörű barátnőim voltak.


Te ott cseszted el, amikor a másodikhoz is elmentél. Illetve az elsőt rosszul választottad meg (hozzáteszem, hogy a többit is).

2020. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Azon gondolkozz el hogy vajon miért csinálták veled undorral. Tudom hogy ez a szakmájuk és nem valószinü hogy élvezik, de ha ebből élnek akkor egy kis műmosoly és megjátszott élvezet visszatérő vendégeket hoz. Nekik is érdekük hogy ne mindíg vadidegenek járjanak hozzájuk. Szóval nézz egy picit magadba légyszives.
2020. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3-nál. Mindegyik jó volt, igaz nem is viselkedtem velük bunkón, hanem nőként kezeltem őket és nem tárgyként. Nagyon fontos a jó modor, illetve egy alap ápoltság és kinézet is számít.
2020. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-6 profi illetve 3 hobbiprosti - utóbbiról annyit ezt a legnehezebb kiszűrni (mivel a profik nagy része "csak időszakonként hobbiból csinálom" szöveggel jön)
2020. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!