Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idősebb férfinak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfinak csak akkor lehet aktív szexuális élete, ha nem a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 21:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jó esetben talán találok olyasvalakit, aki egyedül, magányosan él, és emiatt szívesen fogadna.
2020. szept. 14. 22:22
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha egy elkényeztetett, anyámasszony katonája akkor azért nincs nője - nem azért mert még a szüleivel él. Ha van rá racionális oka (pl. ápolja az egyik szülőt), de egy tökös, belevaló, csajozni tudó pasi akkor lesz aktív szexuális élete. Nem azon múlik kivel laksz.
2020. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben jobb a szülőktől külön élni! Eleve a nőknek is egyfajta elvárás, hogy egy bizonyos kor felett már legyen saját élete egy pasinak, és most nem feltétlenül saját lakásra gondolok, jó az albérlet is. Másfelől sokkal másabb ha a saját otthonban ott szexel ahol akarsz, és egyikőtöknek sem kell visszafogni a hangerőt. Ezt is szeretik a nők 😉
2020. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg senki se szexelne velem emiatt?
2020. szept. 14. 23:36
 15/27 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen problémával küzdök. Lett volna több nő is aki szexelt volna velem. De miután megtudták szülőkkel lakom ezért nem jöttek. Vagy csak akkor ha elutaztak és egyedül voltam itthon. Volt akire fél évet is vártam, hogy eljöjjön, hogy egyedül legyek. Mert szobát kivenni arra nem volt hajlandó a nő
2020. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De akkor te miért nem vettél ki szobát?
2020. szept. 14. 23:49
 17/27 anonim ***** válasza:

"De akkor te miért nem vettél ki szobát?"


Mint írtam a nő nem volt hajlandó eljönni velem szobát kivenni. De a nők alapvetően ilyenek. Ők nem akarnak szülőkkel sem találkozni, sem bemutatkozni. Mert nekik az ciki ha a szülők tudják, hogy ők csak szexet akarnak. Ez úgyis kiderülne később. Engem már hívott fel nő a lakására szexelni aki egyedül élt, de 3 alkalom után nem akart többet. Másik nő kocsiban szexelt velem, de abból sem lett tartós szexkapcsolat.

2020. szept. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Egyikőtöknek sem kell visszafogni a hangerőt."


Panelházban sem lehet kiabálni szex közben, mert meghallják a szomszéd lakók.

2020. szept. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mit takar az idősebb? hány éves vagy?
2020. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Gondolom 35-40 éves a kérdező
2020. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!