Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szex előtt mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szex előtt mindig felizgatjátok és kielégítitek a nőt, ő az első?

Figyelt kérdés

Vagy nem számít a sorrend?

Mi van ha nem nedvesedik be eléggé, de már behatolnátok?


2020. szept. 15. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nincs felizgulva, akkor hogy van szex? :D


volt olyan barátnőm akinél 20-40 perces előjáték kellett, ahol rá koncentráltam főleg ugye, én meg azonnal álljak készen

volt olyan partnerem ahol meg pl a szopatástól már baromira nedves volt, vagy kevés előjáték (simogatás, csók, fenekelés, lefogás) nagyon felhúzta


nálam az orgazmus sorrend változó, van amikor simogatom a partnerem 2-5 orgazmusig aztán szex, van amikor meg szex aztán 1-2 orgazmusig simogatás


ez eléggé helyzet függő

2020. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felizgatjuk... :D a kielégítési sorrend viszont szerintem nem annyira fontos, az a lényeg, hogy a végén mindenki úgy érezze, hogy megkapott mindent, amit szeretett volna.
2020. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem nedves akkor ugyebár nem is nagyon tudsz behatolni - ha azé' is betuszkolod abban meg nincs köszönet. Ha a partnernek nem jó, akkor nekem sem. Önző faxok gondolják azt hogy ők az elsők - nem is nagyon ad nekik második esélyt a partnerük.
2020. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
igen, kinyalom, elélvez, utána én behatolással élvezek el
2020. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Csak alkalmi partnereim vannak, így nem érdekel, hogy ők mit szeretnének
2020. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyalom-falom a homlokától a talpáig. Csak az számít, hogy maximális élvezetet nyújtsak, nyelvvel, ujjakkal, s a farkammal is jól kikormolom. 32F
2020. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sorrendje, nálunk az a fontos, hogy mindketten élvezzük... mondjuk az viszonylag gyakori, hogy miután én elélveztem ( férfi), a páromat még 1-2 orgazmusig eljuttatom kézzel, csak úgy levezetésként.
2020. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm szokott többször rám mászni. Egy kicsit simogatjuk öleljük egymást, utána úgy 5 percig szokott szopni, majd meglovagol. Ha pont úgy alakul hogy nem sikerült még elélveznem és látom hogy fárad, akkor kutyapózba folytatjuk.

Már én is meg ő is beleunt abba hogy mindennel próbálkozzunk hogy legyen orgazmusa. Sajnos még soha volt neki, és szerintem már nem is lesz.

2-3 havonta párszor megpróbáljuk összehozni és rá fókuszálok de mindig eredményetelen.

31F

2020. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szellkriszta ***** válasza:

Igen, fontos a sorrend, hogy először felizgassanak.

Volt már ilyen, hogy szexeltem a palimmal, pedig nem is voltam nedves.

Hát nem volt kellemes sem közben, sem utána (kidörzsölődött ott lent.)

2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!