Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha meglenne nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha meglenne nektek a tökéletes pasitok, és van neki pár fétise akkor megtennétek neki?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok nagyon szereti ha szagolja a feneketeket, és rápukiznátok az arcára akkor megtennétek neki?

2020. szept. 15. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha életem szerelmének ezen múlik a boldogsága, akkor persze h megtenném. :D
2020. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
"tökéletes pasi" = nem kér olyat a csajtól amit ő nem szeretne
2020. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

"tökéletes csaj" = mindent megtesz, amit a pasi szeretne (csakhogy kötekedjek kicsit)


De komolyabban amúgy, hát bizony előfordulnak zsákutcák.

2020. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

#3:

ki beszélt itt tökéletes csajról?

2020. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
#4-es, csak kekeckedni akartam a #2-es válaszával, direkt oda is írtam zárójelben, nehogy valaki komolyan vegye.
2020. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem tökéletes pasi számomra
2020. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Nekem a "tökéletes pasiban" akár az is benne lehet, hogy legyen valamilyen fétise, mert akkor az enyéimet is biztos megérti. :D


Amúgy ez még nem durva. Ha nem lenne "tökéletes" is, hanem csak úgy simán a pasim lenne, akivel úgy megvagyok, stb, úgy is benne lennék.

2020. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és most kivételesen a kérdező oldalára állok #2-essel szemben :D ő nem írta a kérdésben, hogy a pasi ezt kérné. Egyszerűen van egy fétise, amit a nő eldönthet h megteszi-e neki, vagy sem. Sőt ez még nem is annyira durva dolog, hogy ne tehetnéd meg annak, akit szeretsz. Tökéletes pasi meg nincs, ahogy nő sem. Minden kapcsolatban vannak nézeteltérések, ahol nincs ott vmi nagyon nem okés :D

#1 voltam

2020. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Senkinek sem tennék meg olyat amit nem szeretnèk.
2020. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fétisei a "még belefér" kategória akkor igen. A fenékszagoltatás so-so, de az arcra pukizás nálam már nem fér bele. S hozzáteszem - ahogy írtad is - a "tökéletes pasi" az meg nem random idegen.
2020. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!