Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Mennyi lenne az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Mennyi lenne az a pénz, amiért lefeküdnétek egy ápolt idegennel?

Figyelt kérdés
Természetesen a diszkréció alap.
2020. szept. 15. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát egy millióért már én is meggondolnám, hogy lefekszem vele, de nem mondanám biztosra. Ha rögtön utalja a számlámra, van negativ lues szerológiája, akkor valószínűbb. De amúgy nem nagyon hiszem, hogy lenne ilyen. Csipp-csupp összegekért pedig biztos, hogy nem.
2020. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Egymillióért simán. Tudom, mennyit kell robotolni ezért a pénzért. Ha lehetőségem lenne két óra alatt megszerezni, hülye lennék kihagyni. :D
2020. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért mondom, hogy milliós nagyságrend, mert annyira jó nő vagyok. Hanem egyszerűen az erkölcs, saját magamba vetett hit stb. Ami miatt elgondolkodnék rajta, az kizárólag az, amit az utolsó is ír, hogy sokáig tart összeszedni azt a pénzt. De így se mindnekivel. Technikailag nem vagyok rászorulva, hogy most azonnal kelljen a pénz, így ha nagyon ellenszenves az illető, akkor nem vállalnám be.
2020. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat.
2020. szept. 15. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Személyiségétől függ.
2020. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok
2020. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!