Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket a kisebb szakáll vagy borosta nyalásnál?

Figyelt kérdés
Sok lánytól azt hallottam, hogy szúr nekik a szakállam ott lent, igy mindig megborotválkoztam előtte.

2020. szept. 15. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ha szúr akkor egyértelműen zavaró. Téged mennyire zavar a p.nciborosta ha a makkod dörzsölnék vele? Na pont ennyire. Jól teszed ha leborotválkozol előtte - de már bocs, miért tartozik ez ránk hogy te borotválkozol szex előtt?
2020. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a borotvált arcú férfiak, ezért csak borostás vagy kisebb szakállas pasijaim voltak. Volt köztük, aki nem tudott jól nyalni, dörzsölt, szúrt, fájt, kellemetlen volt, még ha sikerült is a csúcsra juttatniuk. A többség viszont tudott bánni az arcszőrzetével.. azaz úgy nyalni, hogy ne dörzsöljön. Meg kell tanulni ezt is. Gondolom.
2020. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!