Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti ránézésre meg t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ránézésre meg t udjátok tippelni egy farokról hogy hány centi?

Figyelt kérdés
kort is légyszi

2020. szept. 15. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen
2020. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Igaz én nem vagyok lány viszont elmesélek egy igaz történetet.

Mikor először meglátta az enyém, azt mondta hogy "ez jóval nagyobb mint amit gondoltam" és elkezdett így hüledezni. Tudta hogy hány centi mert elmondtam (13 cm) akkor elsőnek azt mondta rá (nem rossz indulatból) hogy hát ez nem valami nagy, és nagyobbakkal volt előttem, de a való életben meglepődött. Szóval ÉN szerintem illetve tapasztalatom szerint nem olyan jó a lányok szemmértéke.

2020. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Williamspear ***** válasza:
38%

Pontosan meg tudják mondani!

Lézeres szemmértékük van!

Úgyhogy buktad! 😂

2020. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 én is így gondolom, de pont ezért vagyok kíváncsi a lányok véleményére, tapasztalataira
2020. szept. 15. 19:02
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Meg tudják mondani, szerintem te is meg tudod tippelni pl. a boltba lévő kifliről hogy kb. hány cm nem? A boltban lévő kiflinél számít, a péniszméretnél viszont nem igazán mekkora. Fontosabb kihez tartozik (mondjuk ha érdektelen a személy akkor meg sem nézik) és hogy tudja-e használni :)
2020. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én meg tudom, elég jó a szemmértékem, de tapasztalataim szerint nemtől függetlenül a legtöbb embernek borzasztóan pocsék. Elképzelni sem tudjátok, hányan vannak, akiknek fogalma nincs, hogy valami mondjuk 40 vagy 80 cm, nemhogy 13 és 17 cm közti különbséget állapítsanak meg...
2020. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Pont leszarom, hogy hány centi.

Az a lényeg, hogy álljon, ha kell, és ki tudjon elégíteni a technikájával

Őszintén tojok a centiméterekre. Attól nem lesz nagyobb orgazmusom, ha nem 15 centi, hanem 15 és fél.

2020. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudják, fingjuk nincs, hogy mi hány centi, pocsék a szemmértékük.

Legalábbis a nagyon nagy részüknek.

De teszteld le nyugodtan, kérj meg csajokat, hogy tippeljenek meg random tárgyakat, hogy hány centi, toll, telefon, pénztárca, cipő, stbstb.

Vagy csak úgy mutassák meg a kezükkel, hogy mennyi mondjuk 30 centi, vagy 10.

Olyan szinten fogalmatlanok, hogy az hihetetlen :D

2020. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan így van. Katasztrófa a szemmértékük. Megkérdeztem a kolléganőmet szeinte mennyi 20 cm, mutatott vagy 36-ot 🤣🤣🤣
2020. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is katasztrofális a szemmértékük. Tapasztalatból mondom.
2020. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!