Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok olyan férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok olyan férfival, aki kevésbé igényelte az együttléteket?

Figyelt kérdés

A szimpla szexet vagy bármit, ami hozzá kötődik.

Én valahogy kiábrándultam ebből és amúgy se vonzott ez az egész. Nyűgnek érzem, de nem vagyok aszexuális, csak kevesebbel is beérem.


25/N


2020. szept. 15. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Akkor te nem lennél az én nőm, akit napi 3x leqrok. 😃 Hallod, vagy az lennél, aki eddig unta a szexet, mert aenki sem bhaszta meg jól, de velem egyfolytában azt akarnád. 😁 32F
2020. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Férfi létemre nekem is vannak ilyen időszakaim. Bár nem a szexből ábrándulok ki, csak pl. vannak olyan időszakok, hogy annyira sokat melózok, hogy egyszerűen nincs hozzá már kedvem a nap végére - mást se akarok, csak aludni egy jót, esetleg rárántok gyorsan, hogy kiengedjem a feszkót, de rendes szexhez már nincs energiám.
2020. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Hát a meló engem is durván leszív. Olyankor már elindulni haza is alig van erőm.

2020. szept. 15. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy akkor inkább ez a baj, ezért nem igényled annyira?
2020. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Is. Meg mert tényleg nyűg. Az előkészület, az utána való tisztálkodás és a közben lévő semmi érzése.
2020. szept. 15. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem megfelelő a társ

Bár én 1évvel fiatalabb vagyok nálad, fél éve nincs barátnőm de mikor volt szinte mindennap volt legalább 1x

Szerintem ebben a korban ez természetes

2020. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Definiáld mi a kevesebb.


27f

2020. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 StevenUp ***** válasza:
60%

Nekem megfelelő lennél.

Bár ehhez az is kell hogy ha az ember nem dug éjjel nappal akkor azért egy jó beszélgetőpartnere legyen az ágyban.

Abszolút tudok azonosulni veled, meló után nekem sem a libidóm a magas hanem olykor a vérnyomásom :D

Azt meg kellemes borozással le lehet hűteni, eddig úgy vettem észre magamon

2020. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Majd 50-es férfiként én már beérem havi 4-5 alkalommal is :-) De ettől még egy kapcsolat többi velejáróját igényelném.
2020. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Pihenj többet, ne hajtsd szét magad a melóban, ne stresszelj annyit, ha a pasiddal megfeneklett a kapcsolatod akkor vagy hozd rendbe, vagy nyiss újat. Nagyjából ennyi és nőni fog a libidód. Ettől még vannak akiknek alacsonyabb szintű - s vannak ilyen férfiak is. Nyilvánvalóan vele fogtok összepasszolni átlagos szexuális igényű pasival meg nem (az más kérdés, hogy mindenkinek más az "átlagos").
2020. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!