Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg normálisnak és termész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normálisnak és természetesnek nevezhető a cuckolding? 19/F

Figyelt kérdés

Engem eleg regota izgatnak a cuckold fantaziak, es most olvastam rola egy cikket amiben irja hogy teljesen normalis ha vannak ferfiaknak ilyen vagyaik.


Itt van a cikk: [link]


Bár ez azt irja ez a fantazia inkabb idosebbeknel szokott lenni, en meg csak 19 vagyok es eleg regota izgat..


2020. szept. 15. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy nem korfüggő.

Az, hogy normális e...?

Az is relatív, kinek mi fér bele.

Én pl nem tudnám végig nézni, hogy valaki szét qurja a csajomat.

Az nekem nem szerelem,és nem normális párkapcsolat.

De el fogadom hogy valaki erre gerjed.

Ha jó mind a 2 félnek, akkor nyomjátok!

F

2020. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne baratnom lehet en sem tudnam eloben vegignezni ez csak fantazia
2020. szept. 15. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A normálist a párok határozzák meg, természetesnek nem mondanám, hiszen nem mindennapos. Nekem meg még belegondolni is rossz, egyáltalán nem izgat.
2020. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen vágyam, 24 vagyok. A valóságba viszont (egyelőre) nem ültetném át.
2020. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék nem általános, de nem is abnormális. Jogszabályt nem sért, egészségre nem káros ha meg mindkét (pontosabban három) félnek jó

akkor normális. Mások véleménye meg potty... Ettől még van akit egyáltalán nem vonz, nem vagyunk egyformák. Amúgy sincs senkinek joga megmondani másoknak mi legyen neki a jó.

2020. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy fétis, mint a többi, de társadalmi szemszögből nem éppen értelmezhető.

Arra izgulsz, hogy más keféli a párod.

Tisztában vagyok vele, hogy ha mindenki benne van, akkor jó buli, de ez olyan, mint a pisiszex.

2020. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem korfüggő, fiatalabbaknál és idősebbeknél egyformán előfordul. Amit viszont én megfigyeltem, az az, hogy főleg olyan férfiaknál jelentkezik, akik valamilyen fizikai hátránnyal rendelkeznek, esetleg valamilyen kisebbrendűségi komplexusban szenvednek. Az egyik legtipikusabb példa erre a pici péniszméret.
2020. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Regisztrátor ***** válasza:

A cuckold és a 3 szereplős szex nem ugyanaz. A cuckold a bdsm-hez áll közel. A férj nem csak végignézi a feleségét mással, és nem is segít be, nem egyenrangú partner. A cuckold alá-fölé rendelt viszony, ahol a férjet megalázzák szóban (becsmérlően beszélnek a szexuális teljesítményéről, adottságairól), de tettekben is (pl ki kell nyalnia a más által telelőtt feleségét, vagy erényövet kell viselnie). Sokszor egyáltalán nem vehet részt az aktusban, le sem vetkőzhet.

A kérdező, és talán a válaszadók sem biztos, hogy pont erre gondoltak.

2020. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso, en erre gondoltam igazabol, csak annyi hogy nem neznem ahogy szexelnek, csak tudnek rola hogy eppen azt csinaljak, es csak apro infokat kaphatnek rola mit csinalhatnak eppen. Es vele persze mindent sokkal jobban elvezne a baratnom.
2020. nov. 9. 14:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!