Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durva, ha együtt voltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, ha együtt voltam egy 15 éves lánnyal majdnem egy évet, nem volt szűz, de teljesen nem feküdtünk le?

Figyelt kérdés
A lány sosem mondta, hogy szeretné, a nadrágot sem merte rólam levenni, én pedig nem akartam erőltetni, amíg nem látom, hogy szerette volna.

2020. szept. 16. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy valaki ápolgatta melletted suttyomban, a csajnak meg jól jöttél valami másra.
2020. szept. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne dúrva? Attól függ mekkora a korkülönbség. És lehet azért nem volt szűz mert az előző pasi átverte a fejét. Veled azért volt óvatosabb, és nem akart újra csalódni.
2020. szept. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2020. szept. 16. 02:11
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs benne semmi durva, hogy csak pettingeltetek, bár nem logikus, ha már nem volt szűz. Esetleg az is lehet, hogy csak kitalálta, hogy érettebbnek tűnjön, hogy már szexelt, főleg, hogy tapasztalatlannak tűnt, ebben a korban sok a 4 év korkülönbség.
2020. szept. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A 15 éves lányok már szét vannak hajtva.
2020. szept. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ebben semmi fura, megoldotta melletted valaki mással, van ilyen.
2020. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy szomorú, de valszeg igazatok van
2020. szept. 16. 19:51
 8/10 Yoda m. ***** válasza:
63%

Szerintem a 4. válaszadó jár a legközelebb a valósághoz.

Sok a 4 év korkülönbség... 15/19 éves korban.

Ám a tini korszak megfejtése, hogy mi miért történik, vagy... nem történik, pedig történhetne is... na ez egy jó kérdés.

Nem lehet tudni... de még akkor sem igazán, ha mondjuk felteszed neki a kérdésedet... úgy őszintén. Mert ebben korban még igencsak erőteljesen jelentkezik a félelem, a bizonytalanság... hogy vajon mit fog szólni, ha rámenős leszek... vagy

Mi fog történni, ha ezt meg ezt csináljuk mi ketten... vagy épp fordítva: - Ha nem tesszük meg...

Ugye, hogy megannyi elkentmondó kérdés merülhet fel?

Na... ezért (sem) nem könnyű a tini korszakot megélni. Főként lányoknak... akik egy cseppet kiszolgáltatottabb, nehezebb helyzetben vannak, mint a fiúk.


Az ERŐ legyen veled!

2020. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ebben semmi fura. Tudod, kérdező, egy ilyen korú lány akkor fekszik le veled, ha el tudod venni az eszét. Ha erre nem vagy képes, arról em ő tehet.
2020. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Attól még a megcsalás gerinctelen dolog, mert hogy a kérdező mellett volt valakije, az fix.

2020. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!