Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Kit választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Kit választanátok?

Figyelt kérdés

Adott lenne két fiú.

1.Az egyik alacsonyabb tőletek 5-10 cm-el viszont nagyon szép teste lenne és a farka is olyan lenne amire azt mondanátok hogy szép. (Azaz arányosan vastag,illetve hosszú is lenne mellé ilyen 16-18 cm)

2. A másik egy nálatok jóval magasabb ilyen 10-20 cm-el viszont rövid lenne a farka, átlagosan vékony és jobbra esetleg balra ferdülne, azaz nem éppen esztétikus illetve nem lenne kigyúrva, lenne egy kis pocakja. (10-12 cm lenne neki mereven).

Érvet is elfogadok legyen akármi a válaszotok, és egyik sem vagyok a kettő közül, csak direkt két kicsit irracionális végletet írtam, mert kíváncsi vagyok mi lenne a döntő. És választani a két fiút lehetne csak szexre/alkalmira/barát extrákkal esetleg párkapcsolatra is.

Kort is írjatok illetve ha lehet magasságot. :D



2020. szept. 16. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
1 . Választanám
2020. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

A jóval magasabb, az nem 10-20 centit jelent. A jóval magasabb ember inkább 30-40 centit jelent.

Én eleve nem szeretem a magas embereket. Szerintem aránytalanul néznek ki, de nem ez a döntő.

Azt választanám, amelyiknek érdekesebb, kellemesebb személyisége van

2020. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyre jobban túlbonyolítjátok a farokméret kérdéseket
2020. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3.-as.

Nem direkt bonyolítom túl, csak kíváncsi vagyok.

Tudom hogy nem a méret a lényeg ettől függetlenül.

2020. szept. 16. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
1. Nekem nem számít a magasság.
2020. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik értelmesebb, normálisabb, kedvesebb, figyelmesebb. Külső tulajdonságokat írtál le nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban, de még alkalminál sem. A farokméret meg tökmindegy, tudja használni vagy sem.
2020. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2, nem érdekel a farka de legyen nálam magasabb, szeretek magassarkút hordani.
2020. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért hülye példa, mert a magasabb embereknek általában nagyobb a farka.
2020. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyik felnőttként gondolkodik és nem a pöcse méretével van elfoglalva.
2020. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen szituációban, amikor pont két nagyon hasonló ember között "kellett" választanom. Annyi volt a különbség, hogy az elsőnek fogalmam sincs, hogy mekkora és milyen a farka, a második meg nem vékony volt, hanem kövérebb, mint ami nekem tetszik.

Végül a másodikat választottam, de azért, mert belé voltam szerelmes. Utólag viszont úgy látom, hogy ha nem lettem volna szerelmes, akkor biztosan az elsőt választottam volna. De ennek is a személyiségükhöz van köze. Mert a másodikról kiderült, hogy egyáltalán nem jó ember, az elsőt meg csak felszínesen ismertem, de az alapján tökre összeillettünk volna.

2020. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!