Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek ! Ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek ! Ennyire kellemetlen lehet (le)szopni valakit a szex közben vagy végén?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a pasi farka már volt bennetek. Ugyanis voltam voltam olyan csajjal, aki miután benne is voltam,a végén csak úgy volt hajlandó szopni ha előtte megmostam. A szex elején is csinálta, de akkor nem szólt rám, hogy menjek ki a fürdőszobába. Más nőnek nem volt ilyen gondja nálam. Meg azt is mondta, hogy ő szereti csinálni.
2020. szept. 16. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ebbe semmi kellemetlenség nincs. Nálam alap dolog hogy akkor is bekapom ha előtte bennem volt. Nem fogok a saját ízemtől undorodni.
2020. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem a saját ízem érezni a pasi farkán, elkezdek öklendezni tőle sajnos. Persze ritkán megteszem, tudom ez izgató a férfiaknak. De ha a pasinak nem olyan fontos dolog ez, akkor inkább nem csinálnám
2020. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Azt kell megértened, hogy minden ember különböző.

Sose hasonlítsd össze az éppen aktuális barátnődet az előzőekkel.

Mindenkinek más a tűrőképessége, mást szeret, másra gerjed, stb. Egyszerűen csak fogadd el a nőket olyannak, amilyenek.

2020. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs vele baj, ha az ember a ekzét használja és néha picit benyálazza akkor is fogja a sajét nedveit érezni a kezén.
2020. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellemetlen, 20/l
2020. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem átlagosan 10-ből 9 nő bekapta akkor is, ha már előtte voltam benne.

Maximum picit még törölte, ha nagyon nedves volt.

De átlagban nem zavarja őket szerintem.

F

2020. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk mi van, ha humanpapillomam van, es sajat magamtol kapok gegerakot. Mert a mehnyakrakot szuressel meg lehet elozni. Nyalasnal a huvelyt nem nyaljak, csak kivulrol.
2020. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
37%
Szerintem nem nagy dolog egy gyors mosast, torlest beiktatni, ha ettol a csaj konfortosabban erzi magat.
2020. szept. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem zavar az ilyesmi, bármikor bekapom, de bevallom én is jobban szeretem ha még nem volt bennem :D Viszont lehet, hogy neki meg ez nem jön be. Attól mert itt a lányoknak bejön, neki még továbbra sem fog.

Én egy dolgot tartok undinak: anál és aztán orál. (Igaz, én sosem próbáltam popsiba, de nem is fogom)

2020. szept. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
#7, a humán papillóma vírus nem okoz gégerákot, megnyugodhatsz. A gégerák megelőző állapota a hosszan tartó rekedtség, meg kell mutatni a szakorvosnak, de a fogorvosok is rutinszerűen ellenőrzik.
2020. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!