Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz vagyok ha 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok ha 20 éves koromig semmien kapcsolatom nem volt lányokkal?

Figyelt kérdés

Régebben mindig azt gondoltam hogy "jó úton" haladok. De mostanában ahogy itt olvasom vagy másoktól hallom hogy már 14 évesen csókolózott, szexelt. Nekem annyi idősen ez még nagyon távol állt. Én először 15 évesen vertem ki, nem hogy annyi idősen szexeljek. Így utólag azt mondom jó lehetett nekik, de az akkori fejemmel nem így gondoltam.

Nekem először 20 évesen volt meg minden, de sajnos nem párkapcsolatban történt.

Szerintem kicsit vicces amikor valakik 15 évesen párkapcsolatban vannak, ahoz még túl gyerekek, de ez csak az én véleményem!


2020. szept. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen

Miért lenne gáz? Ha neked nem gáz, ki nem tojja le, hogy mit gondolnak mások?

2020. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éreztem hogy valami nem stimmel azzal a szóval, bocsánat!
2020. szept. 17. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, arra kell koncentrálni, hogy te boldog legyél az aktuális helyzetben. Ha addig nem akartál semmit és mégis jól megvoltál, az tök jó, ha akartad, csak nem jött össze, az is rendben van. Sokan vannak még így vele.
2020. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! Pl nekem 22 évesen sikerült elveszteni a szüzességemet, most 47 éves vagyok. Én egyáltalán nem bántam meg, sőt azóta tartok tőle, hogy sokkal több csajom és lehetőségem volt, mint sok olyan fiúnak, akik már 16 éves korukban szexeltek... tudnék jó néhány példát mondani az ismerősi, baráti körömből.
2020. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még semmiről sem vagy lemaradva, majdnem ennyi voltam én is, de nem okozott a későbbiekben semmilyen problémát sem az ismerkedésben, sem a párkapcsolatok kialakításában. Egyébként meg mit számít ki mit csinál, a te életed, neked kell benne jól érezni magad.
2020. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is első barátom 14 évesen volt és vele volt minden eloszor, en nem bántam meg de ismerek olyat aki igen
2020. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg szilárd halmazállapotú vagy.
2020. szept. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!