Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annyira vonzóak,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira vonzóak,és miért van nagyon jó alakjuk az alcsony lányoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok alacsony lány nagyon szexi, pici fenék közepes vagy kicsit nagyobb mellel, aranyos tekintettel.

Még sajnos soha nem voltam ilyen barátnőm, de az ágyban is nagyon jók lehetnek, könnyű őket ide-oda helyezni szex közben, és lehet még ügyesek is?



2020. szept. 17. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet de annak nem sok köze van a mérethez
2020. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

A testméret nem áll egyenes arányosságban az ügyességgel.

Azért lehet vonzó számodra, mert egy alacsony ember összességében arányosabb, mint egy magas. A magas embereknek hosszú végtagjaik vannak (általában)

2020. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden alacsony lánynak van jó alakja és nem minden alacsony lány ügyes a szexben.
2020. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akinek jó alakja van úgy értem az vonzőbb mint a magas akinek jó az alakja. ;)
2020. szept. 17. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet vonzóbb, de nem mindenkinek az alacsonyak jönnek be :D
2020. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a közép- magas, illetve magas jó alakú nőkkel vannak csodás tapasztalataim 🤔
2020. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az igaz, mindenkinek más jön be, de valamiért mégis vonzóak.
2020. szept. 17. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Alapvetően szerintem azért vonzóbbak, mint valami nagydarab, debella nő, mert látványra is esztétikusabbak, meg mivel könnyűek, könnyen lehet őket ide-oda pakolgatni szex közben.

Pl. bármikor felkapod, és a farkadba ülteted, nem kapsz sérvet a 45 kilójától, mintha egy 100+ kilós dömperrel próbálnád ugyanezt megcsinálni.

Mondjuk lehet, hogy valaki egy 100+ kilós dömperrel is megcsinálja ezt, de őt úgy hívják, hogy Fekete Laci.

2020. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: neked jól esik ha másokat sértegesz a testük miatt? :D Mielőtt ezzel jönnél, elég messze vagyok a 100 kilótól, de nem 45 vagyok. (De úgy alapból a 100+ kilós nő nem olyan gyakori jelenség...)

Amúgy ha te "férfiként", csak 45 kilós nőket tudsz pakolgatni szex közben, akkor sajnálom, de veled van probléma :D

2020. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 Most mellélőttél :D Egyszerűen valaki aki rendben van magával (mint én), az nem bírja ha valaki próbál másokat megszégyeníteni :D Képzelem te hogy nézhetsz ki, ha ilyen frusztrált vagy.
2020. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!