Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalabb srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb srácok miért akarnak idősebb nőkkel szexelni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tetszenek az érettebb nők, meg azért izgató is a korkülönbség.
2020. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Pontosítok: idősebb nőkkel IS.
2020. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A férfiaknak és a fiúknak sok fajta ízlésük lehet. Ha testi indokot keresel, akkor az érettebb nők jobbak lehetnek az ágyban, tudják mi a jó nekik és a párjuknak. Meg aztán van benne egy fajta "menő" rész hogy meg tudott felelni egy olyannak, akinek elvileg nagyobbak az elvárásai.

Aki a fiatalabb csajokat szereti, a a feszes test, a bevállalósság.

2020. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert van akinek bejön ha idősebb a partner
2020. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

mert izgatja őket


én voltam 20 körüli lányokkal, majdnem 40-essel is

igaz BDSM alapokon ment több ilyen kapcsolat is, de nagyon élveztem

mondjuk a majdnem 40-esnek olyan bőre volt, amit sok 20-as megirigyelhet és husis alkatához képest olyan segge, hogy még a fiatalok közül sem tudták felülmúlni

2020. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert ők nevezhetők csak Nőnek, szemben a picsogó csajokkal, lánykákkal...
2020. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert jók az ágyban, levetkőzték már a gyerekes mivoltukat. Eddig csak nálam idősebb nőim voltak. 32F
2020. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nőként tettem fel ezt a kérdést. Szerintem egyszerűen mennek egymás után a pasik,kíváncsiság által vezérelve. Mindig voltak ilyen korú nők,mindig volt aki jól nézett ki,bevállalósak is akadtak,mégsem volt ennyi korkülönbséges szex/kapcsolat mint most.
2020. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jut eleg pasi neked a korosztalyodbol, Kerdezo?! Vagy miert erdekel ennyire ez a kerdes?
2020. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert sokkal tapasztaltabbak, odaadóbbak mint a 18-20-22 éves lánykák. Voltam már ilyennel is, olyannal is, idősebb NŐ-vel sokkal jobb a szex! A "mai" fiatal csajok nagyrésze csak kb fekszik a hátán mint egy darab fa, aztán kész.. semmi kezdeményezőkézség, semmi bevállalósság.. és ez nem csak saját tapasztalat, mástól is ezt hallom..
2020. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!