Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőleg tetszehetek neki? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg tetszehetek neki? L

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet elfogult vagyok, ezért írtam ki. Nálam 15 èvvel idösebb paliról van szó. Úgy tudom van valakije, de aki mondta az mindig mindent mondd.. Szóval ma ahányszor egy helyen jártunk, rám nézett. Karantén előtt rendszeresen megnézte az alakom, eddig nem nagyon vettem észre. Mondjuk ritkábban is látjuk egymást.De volt olyan is hogy huzamosabb ideig nem vettem észre semmi erre utaló jelet, és el is felejtettem a szitut.
2020. szept. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból ezt nem lehet megítélni.
2020. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Hát most aztán ennyiből mi a franc választ vársz?

Talán tőle lenne érdemes megkérdezned.

De ha ennyivel idősebb, és foglalt, szerintem fogd az eveződet és keress nyugodtabb vizeket.

2020. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi kis falunk pali-ról van szó?
2020. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is ne tetszhetnél neki? Oké, megnéz, jó csaj vagy, de ennyi? Kb minden jó nőt megnéz egy magam fajta férfi, szóval ez nem sok mindent jelent...
2020. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!