Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok ha vannak fenn az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok ha vannak fenn az anyagiaktól eltekintve elítélitek az ügyfeleket és a pokolba kívánjátok vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A vessző, mint írásjel, nagyban megkönnyíti egy írott szöveg értelmezését.

*csaxóltam...

2020. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezt a mondatot nekem is 3x kellett elolvasnom mire megértettem :D

Szerintem nem a pokolba kívánják, aki már régóta űzi az ipart az csak munkaként tekint rá. És egy sima munkahelyen is vannak jobb és rosszabb napok, valami ilyesmi lehet a kuncsaftokkal is.

2020. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivan?
2020. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki így gondolkozik ő tényleg "rossz" lány és ezt azért lehet érezni. Nyilván vannak jobb és nem annyira jó napjai mindenkinek
2020. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen.

Egy kis olvasnivaló:

[link]

2020. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elismerem rosszul fogalmaztam

elolvastam köszi,hát mit is mondjak valahol sejtettem hogy ez a helyzet azt viszont nem értem hogy aki a luxus miatt csinálja pl legyen új cipő ez az vagy csak nem akar melózni az miért áldozat.

Áldozat az aki tényleg nem tud máshogy megélni kényszerből csinál mindent esetleg még kényszerítik is rá. Ettől függetlenül szégyenlem magam valamilyen szinten.

2020. szept. 19. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:
5. Hát az a csaj az nagyon gáz, aki a levelet írta. Mondom én ezt úgy, hogy soha nem fizetnék szexért. Ha terapeuta létére ennyire sötét, akkor a világ megérett a pusztulásra. Hogy ki miért jut el addig, hogy szexért fizessen, annak azért sokféle oka lehet, és a kis k...va egyáltalán nem is próbál az okokba jobban belegondolni. Nem ilyen egyszerű a világ, hogy vannak férfiak, akik nem jutnak szexhez és ők megveszik. Miért nem jutnak? Mások miért igen? Ebbe meg se próbált belemenni és az okokat megvizsgálni. Szexológusként még butább lett, mint prostiként. Hangsúlyozom, ezt úgy mondom, hogy sosem fizetnék szexért!
2020. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!