Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Adott egy jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Adott egy jóképű kívánatos srác.Amikor lefeküdtök valami oknál fogva nem áll fel neki.Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sajnos én így vagyok a pasimmal.Már második alkalommal sem áll fel neki.Pedig húzgálom neki le föl,meg szopom is.Mégse áll fel neki.
2020. szept. 19. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszből csináld, hanem szenvedélyből.
2020. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egészségügyi gondja, avagy csak izgul? Sokat önkielégít, vonzónak talál? Ez az első alkalom neki?

Ne siessétek el, vegyétek ki akar egy hétvégét amikor csak egymással foglalkoztok. Csinálhattok hosszabb előjátékot úgy ahogy ti vagy ő szeretné, viszont tényleg nem kellene maszturbálnia.

2020. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálnék neki segíteni kézzel, szájjal. Ha pedig nem jönne össze akkor megnyugtatnám.
2020. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izgul, és szenvedélyesebben izgatsd. ;)
2020. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos nekem az illető, akkor megpróbálom kideríteni, mi a probléma és nem erőltetek semmit. Ha viszont sorozatosan, kivétel nélkül sosem nem tud rendesen megdugni, annak ellenére, hogy én úgy odateszem magam, ahogy csak bírom, akkor egy idő után feladom. Nem szeretem a maszatolást, az már nem az én korosztályomnak való.
2020. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dobd ki
2020. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!