Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos lehetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos lehetek egy olyan férfinak aki elfelejtette a születésnapom, pedig már többször kérdezte mikor van?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj. Nem vártam ajándékot, csak azt, hogy az eszébe jussak
2020. szept. 20. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellesz.
2020. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Erre való a Facebook:D

Én a saját tesóim szüliapját se tudom pontosan

2020. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

attól még fontos lehetsz


nekem exem (aki lány!) hangoztatta, hogy ő nem felejt el semmit és fontosak neki ezek a dolgok, 2-ből 2x felejtette el


F

2020. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak az olyan pasik emlékeznek a születésnapokra, névnapokra, évfordulókra, akiknek olyan feminin lelke van, hogy nem is akarnál vele együtt lenni.

Nagyon egyszerű, te is feledkezz meg az ő ünnepeiről.

2020. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is rendszesen elfelejtem a páromét. Van hogy a sajàtomat is. Azért imádom, ezt tudja és nem csinàl belőle ügyet.

Tudja hogy nem ez a lényeg.

Van ismerősöm aki mindig nagy parádét csinàl a felesège szülinapjára, közben tudom hogy rendszeresen félrekúr.

Akkor neked mi a fontos?

2020. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs akkor jelentősége, mint amennyire a nők fel tudják pörgetni magukat rajta. A férfiak általában teliberakják ezeket a felszínes látszat dolgokat és a szeretetüket általában hosszabb, mélyebb dolgokkal fejezik ki: pl. hogy együtt csináltok hosszútávon dolgokat, együtt lógtok sokat, szeretget minden nap, stb.

Magyarázd el neki, hogy neked ez fontos és ha amúgy egy normális csávó, ne pörgesd magad ilyen visszaigazolási kényszerekbe, hanem relaxálj. Ha amúgy nem normális csávó, akkor meg tök8 hány ajándékot vesz neked, meg hányszor köszönt fel, az nem fog megjavítani semmit.

2020. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ez annyira fontos neked akkor előző nap szóljàl neki hogy szúlinapod lesz.

Egyébkent egy baromsàg az egész szülinaposdi.

Én akkor is virágot viszek vagy apró ajàndekot ha szetember 18 van egy sima hétköznap. Csak úgy .... mert szeretem.

2020. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint a #7. Gyakran előfordul hogy ha meglátok egy szép virágot vagy valamit akkor megveszem a páromnak. Csak úgy minden indok nélkül. Szerintem így sokkal többször kap ajándékot mint ha névnapra meg születésnapra lenne kicentizve.

Igaz én a saját születés és névnapommal sem foglalkozom.

2020. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Facebookról tudom a születésnapokat, fejből nem. A barátnőmét megjegyzem, másokét nem. Nem igazán érdekelne, ha ő elfelejtené az enyémet.
2020. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!