Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha valaki 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha valaki 18 éves kora előtt nem szexet?

Figyelt kérdés
Milyen típusúak azok akik ennyi idősen már több éves kapcsolatban vannak? Milyen személyiségűeknek lehet ekkora szerencséjük?
2020. szept. 20. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerencse kérdése. Tenni kell azért hogy egy embernek legyen kapcsolata.
2020. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sem szexeltem még.
2020. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljsenes normális, csak aki már túl vannak rajta, azok büszkélkednek ezzel, ezért tűnik úgy, hogy ők a többség.
2020. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 naphtha ***** válasza:
100%
Normális. Nyitottabbak, kevésbé gátlásosak, kíváncsibbak, motiváltabbak, türelmetlenebbek. De sürgetni ne sürgesd a dolgot. Szűzként az ember hajlamos túlértékelni és ráparázni a szexre. Pár év múlva azon fogsz borulni, hogy miért volt ez neked akkora probléma. Fiatal vagy van időd. Ha nem vagy túl zárkózott, előbb utóbb megtörténik. Szerintem ne a szexet keresd, hanem a párodat. Fogsz szexelni és először nem is biztos, hogy ügyes leszel (nagy eséllyel, nem). Én 21 voltam amikor legyőztem a gátlásaimat és adtam is a csajnak kb. 2 percet a tűzijátékig. Azóta volt már minden is, mindenhol is. Ez egy folyamat, ami tapasztaláson alapul. De nem az a cél, hogy minél fiatalabban éld meg az elsőt. Ezért nem osztanak sehol díjat.
2020. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Van aki korábban beérik, egy kapcsolathoz is akár. Van, aki nem. Ez nem attól függ hogy szerencsés e vagy nem. Senki nem fog úgy felkelni reggel, hogy hirtelen egy kapcsolatban van. Ahoz meg kell tenni a szükséges lépéseket.
2020. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem normalis, you coping subhuman
2020. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen kezdtem pasizni.

Egy hónappal a 20. születésnapom előtt vesztettem el a szüzességem.

Nincs sehol előírva, hogy hány évesen kell elkezdeni szexelni.

Mindenki a maga tempójában kellene haladjon az életével, nem pedig azért, mert Kiss Pista, vagy Varga Julcsi már kefél...

2020. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont 18 évesen ismertem meg az első szerelmem, és akkor 18 évesen vesztettem el a szüzességem.
2020. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!