Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérjem meg a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a párom, hogy nyaljon?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szerettem a nyalást (3 partnerem volt előtte, egyikkel se volt jó), ezért sokáig óckodtam tőle. Aztán 3x nyalt. Első 2 nem volt jó, nem tudtam elengedni magam. Harmadjára se mentem el, viszont nagyon jól esett, és nagyon be is indított. Azt, hogy ő nyaljon, már ha rágondolok, nedvesedem. Ennek már három hete. Nem mertem felhozni a témát.

Nem tudom, hogy hogyan kérjem meg szépen. Mert ha nincs kedve, vagy kudarcként élte meg, nem akarom erőltetni se a dolgot. Ha csak megkérdezném, hogy lenne kedved hozzá? Az belefér? Vagy...? Arra gondoltam, hogy azóta azért nem csinálta, mert nem szereti igazából és örül, ha nem kell csinálnia.. vagy nem is volt jó neki sem vagy ilyesmik.

Tudom, kérdezzem meg őt. De hogyan?


2020. szept. 20. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd oda a puncidat a szája elé.Tudni fogja,hogy mit kell tennie.
2020. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Fogd meg a fejét, told a puncid felé és mondd, hogy "gyerünk lefelé!"
2020. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Volt párszor hogy az exem mondta csak igy simán egymás mellett fekve, hogy nyaljam ki. Egyből kinyaltam. Bezzeg amikor én mondtam, hogy szopjon le....
2020. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el a legcélravezetőbb ha megkéred, hogy nyald ki a puncim kérlek.

Én legalábbis ezt szoktam

2020. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Veszel fel egy laza szoknyát bugyi nélkül, meg valami felsőt melltartó nélkül. Fogod, hanyattfekteted az urat.


Aztán fölétérdelsz, és a szájához pucsítasz puncival.


Ha nem veszi a lapot, akkor buzzi

2020. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3. Nyugi, minden talinál van szopás. Legalább előjátéknyi, de sokszor van, hogy 1-2 elélvezésnyi. Szeretek szopni, és ő is nagyon igényli, így ez mindig van.

Csak nem tudom, nem tolakodó, ha mondom neki, hogy légyszi nyakj ki? 😅 lehet, hogy túlgondolom

2020. szept. 20. 20:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már tolakodó. :D Ne viccelj

4-es vagyok

2020. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem a párod. 😃 3as voltam
2020. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak, te most egy vadidegennel kefélgetsz, vagy a pároddal akivel (elvileg) kölcsönös a bizalom, a legnagyobb cinkostársad az élet minden területén, akinek a legjobban meg tudsz nyílni?

Na szóval, szépen elmondod neki, hogy téged ez izgat és szeretnéd. Kommunikáljatok már egymással pls. Ha ilyen dolgokban nem tudtok akkor hogy fogtok majd megbeszélni egymással dolgokat - akár ágyon belül-kívüli témakör - amikor tényleg teljesen őszintén le kell majd ülni a másikkal?

2020. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: mutasd meg neki ezt a kérdést.
2020. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!