Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánnyal ismerkednék, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánnyal ismerkednék, hol keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hol lehet ismerkedni szép, okos, értelmes, intelligens, normális, dekoratív, stílusos és még SZŰZ lánnyal aki már elmúlt 18 de akár 20 is? Ismerkednék komoly szándékkal, nem a szex a prio hanem hogy annak adja aki el is veszi majd, pl akár nekem ha bejövünk egymásnak. Köszönöm a válaszokat előre is.

24F



2020. szept. 21. 10:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
társkereső
2020. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%

Vannak még lovagok ezen a földön: "üdvözöllek dicső lovag, szőrösebb vagy, mint a lovad"... :-)


Te sem vagy akkor Rocco Sifedli... :-)


...én is kerestem már tűt a szénakazalban... :-)

2020. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Mesékben.
2020. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

Nekem is ez lenne a vágyam, mert én is szűz vagyok. Próbálok itt is ismerkedni ilyen lányokkal, de válaszra sem méltatnak... Bizonyára valami perverz állatnak gondolnak, pedig csak egy boldog párkapcsolatra vágyok. Szóval nehéz lesz ez alapján barátnőt találni, neked is és nekem is, de én kitartóan keresem.


24/F

2020. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

#4 Az elgondolás a télapóról is nagyon szuper, meg karácsonykor az emberszeretet is nagyon szépen hangzik (csak alapja nincs).


Kb így valahogy van ez a nőknél is! :-)

2020. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Bárhol vagy mindenhol. Nincs olyan társkereső, sem klub ami szűz lányok teadélutánja. Ismerkedj szimpátia alapon és annak egy bizonyos fázisában kiderül hogy szűz-e vagy sem. S már bocs, de te egy db szűzhártyába szeretsz bele, azt akarod feleségül venni nem pedig a nőt, a személyiségét akihez tartozik?
2020. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%

Mai világban elég nehéz lesz ilyen lányt találni......

Hát....

Sok sikert!!

2020. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

“szép, okos, értelmes, intelligens, normális, dekoratív, stílusos és még SZŰZ lánnyal aki már elmúlt 18 de akár 20 is“

Nincsenek nagy igényeid, öcsém....

Előbb utóbb lejjebb adod az elvárásokat, mert rájössz, hogy a kezed a biliben van.

2020. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Nincs gyűjtőhelyünk és nem is írjuk ki a homlokunkra.

Egyébként nagyon sok dolgot felsoroltál. Ezeknek te is megfelelsz, vagy csak elvársz?

21/L

2020. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#6-nak a válasz, ha már visszakérdezett:


Én egy olyan nőt/lányt keresek, aki annyira kitartó, erős és bátor, hogy ilyen világban képes volt megőrizni az egyetlen kincsét, az ártatlanságát annak, akivel az életét is le szeretné élni. Ez egy kritérium és nem a szűzhártyáról szól, hanem ez a mércéje a személyiségének és bizonyos dolgokhoz való hozzáállásának.

2020. szept. 21. 10:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!