Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Kinek milyen hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kinek milyen hosszú és vastag az intim mérete? Kíváncsi vagyok itt gyakori kérdéseken egy statisztikára és hogy mekkora lehet az átlagméret.

Figyelt kérdés

Kor is jöhet a számok mellé. :)


L/19



2020. szept. 21. 22:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%
18-19centi kilóg a két kezemböl ha jól megmarkolom és szeretem tövig tolni a punciba.
2020. okt. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
85%

13-15cm hossz, 13cm körméret

39/F még szűz, nincsenek szociális készségek, nincs személyiség, a nők talán túl kedvesnek tartanak (ezért nem szexuálisan vonzóak), félénk a való életben, de online, ahogy teltek az évek, egyre nyitottabbá váltam, így néhány nő látta az arcomat és farkukat (egyszerre). Kicsit engedelmes vagyok, ezért vonzódnak a kedves, boldog érett nők, akik enyhén dominánsak. (igen, nem beszélek magyarul:) )

2020. dec. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
16cm hosszú, 12cm a körméret
2021. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!