Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy egy idősebb férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy idősebb férfival jobb a szex?

Figyelt kérdés

Azt mondják egy érett férfi jobb, mert tapasztaltabb, stb.

Bővebben, én huszonéves vagyok ő negyvenes. Tervezzük a szexet, engem nagyon felizgat a gondolat hogy ő egy érettebb korosztály.

Lányok nektek mik a tapasztalatok érett férfival? :)


2020. szept. 21. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlen lesz valaki jobb attól, hogy idősebb.

Mindenképp ki kell tapasztalni egymást.

Ha figyelmes és türelmes, akkor jó lesz

2020. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az #1-est, egy figyelmes, kedves pasi aki fülig szerelmes beléd lehet 10x jobban fog rád figyelni. Meg persze lehet nem, ez nem kor függvénye.
2020. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Azzal jobb aki szeret, tisztel, figyelmes kedves, odaadó.

Lehet hogy alaposam megkúr, megszopat, kièli magàt rajtad. Úgy fogod magad érezni mint egy guminő.

Szóval nem èletkor függvènye.

2020. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem igaz.
2020. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem... van pár nő ismerősöm, akiknek az első pasijuk jóval idősebb volt, 10+ év. Mindegyiknek borzalmas volt a szex... le se tojta egyik pasi se, hogy a nő még szűz volt...
2020. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akis_hamis ***** válasza:
15%

Én jelentkezek tesztelésre a 30 alatti csajoknál 😂

F/42

2020. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a suli. Valaki 8 év alatt sem tanul semmit, más pedig minden órán figyel. Tehát nincs garancia arra, hogy az idősebb jobb lesz, de egy intelligens férfi a szexben is fejlődik az évek alatt.
2020. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

6

Szánalmas. Az ilyen pasikat kerüld.

2020. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Te preferenciádtól és alapvetően a személytől függ.

Nyilván nem minden idősödő férfire igaz, de általában ők már lassabbak, nem diktálják annyira az iramot, szeretik, ha te vagy fölül, végzed az érdemi munkát. Lassabban is mennek el, érzelmesebbek is.

Én voltam már idős, fiatal sráccal is, egyértelműen fiatalokkal jött be jobban. Azt mondom neked, fiatalos 30 éves legyen a legidősebb és akkor nem lesz gond.

2020. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos.
2020. szept. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!