Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nagyrésze miért hiszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyrésze miért hiszi azt hogy a szex jelenti azt ha tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Sok lány azt gondolja hogy ha az ember nem dugja meg az első randin akkor biztos nem tetszik. Miért gondolják azt hogy a szeretet és a tetszés jele az ha szexel vele egy fiú?

Szerintem egyáltalán nem ez jelenti azt hogy szeretem a lanyt, de a sok fiú sajnos elrontotta őket.


2020. szept. 22. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mert állat szinten vannak.
2020. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem gondolom és nem szexelek első randin. De gondolom azért, mert sokan ezt csinálják. Sokaknak az jelenti azt hogy na akkor a másik vonzódik hozzám
2020. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe sem jut első randin szexelni.

És ha a pasi erőltetné, még el is hajtom a francba

2020. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ti normálisan gondolkozok.

De legtöbb lány nem ilyen.

2020. szept. 22. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó te szegény szexet követelnek tőled a nők az első randin? 😂 Nem, nem szoktak, de ettől még éreztesd hogy biz' kívánod, de soha ne erőltesd.
2020. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!